Skocz do zawartości

Auto leasingowe z własnym hi fi


Bartman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Spotkało mnie wielkie szczęście i będę użytkownikiem auta firmowego. Miałem zamiar wrócić do car audio w prywanym ale chyba je sprzedam a najbliższe 3 lata bedę śmigał firmowym.

Tak więc Superb z nawigacją amundsen i standardowe głośniki. Głośniki do  wyrzucenia , drzwi do wytłumienia do bagaznika Vega przód stare Seasy albo coś co będzie ciekawsze  do zasilania też mam wybór kilku piecy i mogę to napędzić zarówno aktywnie jak i pasywnie. 

A teraz wątpliwości - jak uzyskac z tego źródła sensowny sygnał? Kto to może zrobić?

Sprawa druga to "mobilność" systemu.  Na wszelki wypadek przy okazji wizyt w serwisie chciałbym na szybko wymontować widoczne elementy by nie kusić problemów z leasingodawcą Tak więc sub  bez problemu się wyjmie,  piece na jakiejś półce pewnie też. I tutaj by robić to szybko myslałem o jakiś kostkach / szybkozłaczach by kable głośnikowe i zasilanie szybko wypiąć. Podobnie w komorze silnika wyjąć kabel zasilający przed bezpiecznikiem a reszte skitrać pod wykładzinę komory. Tylne głośniki chcę zostawić podłączone do końcówki radia by na czas serwisu coś grało w aucie i nikt nie dochodził czemu jest cisza. Chce uniknąc jakichkolwiek widocznych modyfikacji i może nieco przesadzam ale nie chciałbym mieć jakichkolwiek nieprzyjemności z tytułu ujawnionych ingerencji w auto leasingowe a muzyka by się przydała  :looka:  Mieliście kiedyś jakiekolwiek doświadczenia z takim przypadkiem jak mój? Jakieś wskazówki, pomysły, uwagi? Będę bardzo wdzięczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata jeździłem leasingowanym autem z widocznymi przeróbkami. W bagaju skrzynka na wzmaki, przerobiona tapicerka drzwi, tweetery w słupkach po przeróbce, itd.

Nie wiem w czym masz problem...

Dopóki regularnie płacisz raty leasingowe, nikt się tym nie będzie przejmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja będę płacił za leasing a mój pracodawca więc mam jeszcze jednego który może sie przyczepić. Nie mieliście problemów z gwarancją  ze względu na modyfikacje? 

Najbardziej nurtuje mnie jakość sygnału którą mozna uzyskać z seryjnego źródła. Wiecie czego sie spodziewać i jak ten temat ugryźć?  Oczywiście można wpiać jakiś konwenter na sygnał głosnikowy ale to chyba marny plan jak chce się niezłą jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...