Skocz do zawartości

BMW E39 Navi 16:9 MK3 - Plus po stacyjce...?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Wywalilem navi mk3 z E39. Urzadzenie w desce to wlasciwie tylko monitor. Nie dochodzi do jego zlacz zaden +12V po "Acc"/Stacyjce.

 

Orientuje sie ktos moze, czy gdzies tam pod reka nie znajde takowego sygnalu? Czy jednak musze sie pruc do stacyjki...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w schowku masz bezpieczniki i tam skrajnie z prawej masz listwe z fioletowymi kablami , tam jest + po stacyjce.

 

po likwidacji navi może warto założyć jakiś tablet i do tego apka z interfejsem ibus , 

 

rozwiązanie daje spore możliwośći w porównaniu z ori navi (otwarcia drzwi, wizualizacja pdc, kodowania świateł i wieleee innych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.

 

Udalo mi sie niby odpalic WDS online, ale to nie sa schematy elektryczne, to jest jakies nie wiadomo co.

 

 

Opcja z tabletem kuszaca, ale wymagaloby to grubszych zmian w sprzecie, a prawie gotowy system juz jest (musialem tylko woofery dokupic, bo 165mm nie bardzo chcialy wejsc, nawet pchane butem  :rotfl:  ) Nie wiem... moze kiedys... jak juz zaloze konto na Spoty i zapomne o CD jak cala rzesza dzieci Androida. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi nawet o to żeby był podstawowym żródłem dzwięku, może służyć jako navi i do jakiegoś youtuba czasem.

 

tu sobie luknij co by potrafił mniej wiecej po połączeniu z autem :

 

 

ja u siebie wsadziłem 10 calowego w miejsce kratek nawiewu (pasuje można rzec idealnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadzetow faktycznie w tym sofcie sporo, ale skoncze najpierw to co zaczalem. Jak juz nie bedzie co dlubac, to pewnie z nudow zaczne myslec o tablecie ;)

 

Kurna panel od klimy zdjalem i kable przedzwonilem, ale zeby zdjac kolejny panel pod spodem, jakos do glowy mi nie przyszlo ;). No nic, przynajmniej mam ladny gruby plus po ACC, prosto z rozety bezpiecznikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...