Skocz do zawartości

Przymiarki do systemu przedniego.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem na forum juz od jakiegos czasu, troche sie naczytalem tych tematow ale jak to bywa, kazdy woli napisac nowy i chce aby pomoc mimo, ze odpowiedz moze byc dwa posty nizej. :D

Otoz. Planuje w niedugim czasie naglosnic sobie przednie drzwi. Przymierzam sie nad takim zestawem : Sinuslive SL165W+NEO25s (lub NEO13s) do tego jakas dopalke i tu taki maly problem. Poniewaz, nie chialbym kupic czegos drogiego ale takiego, zeby wystarczyl mi na dluzej i byl ewntulanie do lepszych glosniczkow na przyszlosc. Wzmak moze byc nawet uzywany, Ja natrafilem na alledrogo : MARCORM 42.07 klasa A ma 85wat rms (ale przy 4 czy 2 ohm?) Narazie jest licytacja ile max mozna za niego dac i czy warto sie zainteresowac. Co do innych piecykow to nie znam dokladnie modeli i nie wiem w jakich firmach szukac. Sprawa glosnikow to narazie przymiarki i jak na pierwszy,przedni zestaw moge wydac ostatecznie 280zl. Nie chcem szalec za bardzo bo trzeba od czegos zaczac aby potem miec porownanie. Jedynie z czym mialem doczynienia to bosse. Na wzmacniacz liczylem tak 200-250zl moze 300zl (wolalbym jak najmniej wydac $ ) - Czy w tych kwotach kupie dopalke, ktora bedzie w miare jakosciowo dobra i na przyszlosc? Panowie doradzcie jakis piecyk albo podajcie modele napewno wezme pod uwage kazdy nowy, uzywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUBU ok. juz napisalem czekam na odp. To mowisz, ze ten piecyk jak na poczatek to spokojnie wystraczy i warto sie zastanowic.

 

hehepack Faktycznie z neo28 bylo by znacznie lepiej bo osobno na zwrotce, tylko jak bym podliczyl koszta osobno calego kpl. to wychodzi w granicach 370zl. :D troche duzo i gorzej gdyby okazalo sie, ze mnie to nie zadowoli dlatego wolalbym zaczac od czegos tanszego i wtedy wiedzialbym na czym stoje.

 

A panowie gdybyscie mieli wybierac miedzy SL neo 25 , HERTZ DSK 165 -te troche tansze i pierscien mdf :D , ktore zagraly by przyjemniej i glosniej gdyby byla taka potrzeba? Czy ma ktos mial okazje slyszec te dwa zestawy.

Zestawy mieszcza sie w 270zl. Helix Blu nie biore pod uwage bo za drogie(byly tansze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam panow po dlugiej przerwie. Juz od jakiegos czasu mam glosniczki Sl165 + neo13-wiem moglem 25 lub 28 ale chcialem od czegos zaczac. Piecyk jaki zasila system to Axton C400x2. Radyjko pioneer deh30mp. Narazie wszystko gra w niewytlumionych drzwiach. Odnosnie grania muzyki to drzwi trzeszcza i wyraznie to slychac, syku trche duzo ale na tej zwrotce mozna Pi x drzwi wyregulowac. Mam juz pewne zdanie do grania muzyki ale chialbym was zapytac: Jesli wytlumilbym drzwi tasma dekarska to poza trzeszczeniem i lataniem roznych elementow dzwiek stalby sie czystszy i bardziej jakosciowy ? Warto? Wiem, ze wygluszenie to podstawa. Pytam bo chialbym miec ta pewnosc, ze poza trzeszczacymi drzwiami bedzie poprawa jakosci. Moze sam odp. na pytanie ale wolalbym sie upewnic :P .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o sinusy to bierz od razu z neo28 poniewaz masz pelna zwrotke od razu pod woofer. Na Hertze ESK jest teraz promocja wiec kupisz je za 379zl(szczegoly na priva).

Hertz jednak ma troche meczacy tweeter...woofery naprawde daja rade. Za hertzem przemawia tez skutecznosc. Sinus ma naprawde bardzo dobre tweetery z jedwabna kopulka ktore graja naturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDIOCARS Ja juz mam sinusy ale z neo13 . Nie chcialem wydawac druga stowke na neo28 wtedy bym zglupial bo cena bylaby bilska 4.. a w tej cenie jest wiekszy wybor :P i nie wiedzialbym w czym wybierac itd...

W niedlugim czasie bede miec inne auto do naglosnienia to w nim porobie tak jak sie nalezy z wytlumieniem wlacznie.

mtxfun A co do moich drzwi to chyba tak zostawie dzieki za odp. A z zestawu jestem zadwowolony chodz nastepnym razem bede szukac czegos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...