Skocz do zawartości

sinuslive sl3000 + jaki glosnik pod 1ohm


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie jaki glosnik do robienia duzego zamieszanai pod sinusa 1 ohm czyli przetwornik 2x2ohm i jakies 2000 - 2500wat rms ?

Na sam glosnik mam 1000 do 1500zł myslalem o czyms ze stajni mds ale jestem otwarty na propozycje

 

[ Dodano: 2009-07-02, 17:00 ]

my7slkalem tez o AudioBahn Immortal Series AWIS12P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehepack ten SS to był taki mały psikus :D, ale pod mocniejszy wzmacniacz, np. pod SPL Dynamics'a to spokojnie tym subem można się bawić :D
Skoro w temacie wyraźnie napisane pod jaki wzmak, to po co proponować coś co będzie nie wykorzystane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach cursor sie wszystkiego normalnie czepiasz :D

 

SPL Dynamics D-7S

- http://www.spldynamics.fi/

 

Teraz błysnąłem :D czy nie :D

 

kuudlaty sobota chłopie jest :D, a Ty tak na marginesie nie masz w ogóle poczucia humoru :D, drętwe towarzystwo jesteście :D

 

Wiem, że temat jest o SL 3000 w szkole nauczyli mnie czytać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuudlaty sobota chłopie jest :D , a Ty tak na marginesie nie masz w ogóle poczucia humoru :D
Mam ogromne poczucie humoru i wszyscy którzy mnie znają wiedzą o tym :P

 

Ale skoro jest pytanie o coś konkretnego, to odpowiadajmy konkretnie, a nie 'filozofia dalekiego wschodu' :D

np. do Sinusa polecasz ss xxx-18, w innym temacie wzmaka do 500zł polecasz brax'a za 10k zł :D

 

Poczucie humoru, poczuciem humoru, od tego jest odpowiedni dział. A nie to co czytają często przypadkowe osoby zaglądające na forum, popatrzą na te bzdury i co sobie pomyślą? Chyba warto trzymać jakiś poziom na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tarantuli, to ... ehhh ... powiem tak, mam t5-10" - 800w i starego dls'a 10" - 180w. Wolę DLS'a który pod tym samym wzmakiem (jakim jest A6) i solidnym zasilaniem (solidne kable, altek, aku stingera przy wzmaku) robi zamieszanie na poziomie tarantuli, przy tym grając przyjemniej dla ucha.

 

[ Dodano: 2009-07-04, 16:01 ]

Maciaty, owszem, robi zamieszanie, ale stary dls robi to solidniej :D pomimo swojej niskiej mocy

 

[ Dodano: 2009-07-04, 16:03 ]

Niedowiarków zapraszam na testy do mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym szukal tarantul :D kazdy ma inny gust :D a tak po za tym to sklep internetowy axelu bedzie mial te subki na stanie wiec sanders156, gdybys sie pokusil na te glosniczki to bys dostal jeszcze rabacik :D

 

powiem tak, mam t5-10" - 800w i starego dls'a 10"

 

w jakich skrzyniach miales te dwa przetworniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chlopaki a co z tymi mds'ami korci mnie zeby sprobowac cos z tej firmy budzet jest nie wielki oczywiscie moze sie to zmienic ale na ta chwile max 1500zł glosnik nowka badz nie zajechany uzywka 1x15' lub 2x12' w jednym jak i drugim przypadku moc laczna ma byc na poziomie 2kw - 2,5 kw

 

Tarantula hmm... tez o niej myslalem myslalem tez o 2x sonic 15' ale chyba nawet do kombi nie zmieszcze budy dla nich typowo pod spl bo na co by wybor nie padl to beda na codzien w closed a na zawody optymalne skrzynki pod spl jak sie bardzo postaram z konstruowaniem ich to na dwa glosniki wygospodaruje skrzynke max 350litrow bo mam gaz i dobrze by bylo gdzies zapasowke wcisnac :D

 

[ Dodano: 2009-07-04, 16:17 ]

A tak jeszce w innym temacie czy ktos probowal wcisnac suby 8' w drzwi ?? Taki 3way chodzi mi po glowie normalny system odseparowany + po subie 8' na kazde drzwi w komorach zamknietych

 

Czy to zagra czy to rozpaczy doprowadzi mnie latanie szyby w drzwiach klamek zamkow i tym podobnych ? czy konstrukcja ma prawo bytu w takich warunkach

 

Pytam bo jest opcja ze jezeli przegne z glosnikami a czesto jezdze w dlugie trasy po towar i wtedy bede musial zupelnie powyjmowac skrzynie a bass sie zawsze przyda to wtedy w rezerwie byla by taka konstrukcja

 

[ Dodano: 2009-07-04, 16:17 ]

A tak jeszce w innym temacie czy ktos probowal wcisnac suby 8' w drzwi ?? Taki 3way chodzi mi po glowie normalny system odseparowany + po subie 8' na kazde drzwi w komorach zamknietych

 

Czy to zagra czy to rozpaczy doprowadzi mnie latanie szyby w drzwiach klamek zamkow i tym podobnych ? czy konstrukcja ma prawo bytu w takich warunkach

 

Pytam bo jest opcja ze jezeli przegne z glosnikami a czesto jezdze w dlugie trasy po towar i wtedy bede musial zupelnie powyjmowac skrzynie a bass sie zawsze przyda to wtedy w rezerwie byla by taka konstrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...