Skocz do zawartości

Alternatywa dla Vegi 104


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

Chciałbym znaleźć odpowiednik tego głośnika.

 

Chciałbym żeby głośnik taki grał szybko. jakościowo ,mięsiście, nisko i nie wyć przedewszystkim :) Słucham głównie klubowej muzyki.

 

Wzmacniacz to LRX 4.1, chciałbym go jak najlepiej wykorzystać,ma wolne dwa kanały, zasila też przód. Radia nie ma jest DAC, ale to nie ważne. Maksymalna objętość skrzyni jaką mogę mieć to około 52L zakładając że grubość MDF będzie 22mm.

 

Kolejna sprawa czy Cl czy BR, jeden głośnik czy dwa ? Jeśli jeden to lepiej większy czy mniejszy ? Czy może to zależy od głośnika ?

 

Myślałem o JL Audio 10w3v3 ale nie wiem czy będzie dobry, myślałem tez o rf hx2 rfd-2210

 

Proszę o pomoc. POzdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500rms to już nie jest "tylko". Nie znam tego Audisona ale jeżeli to uczciwe i jakościowe 500 to bym się o z zestawienie z P10 bardzo nie martwił. Dwie cewki to nie zawsze cudowny lek - każdy kij ma dwa końce np.: 2x4 ohm równolegle - to szukaj dobrego stabilnego wzmaka w 2ohm. Z dwóch kanałów stereo? - tu byle średniaczek mocowy klasy raczej nie pokaże.  JL i P10 to popularni gracze, postaraj nie uderzyć do któregoś z posiadaczy na forum, podjechać i wrzucić skrzynkę do siebie na odsłuch. RF nie znam tu pytaj innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do p10 wystarczy zdrowe 300 nie potrzebuje milionów watów.

300 to musi być bardzo zdrowe. Pod DLS A7 mój P10 ziewał jak miś po przebudzeniu wiosną. Jak mu z uDima 2-200 zapuściłem 600 w mostku to dopiero rozwinął skrzydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...