Skocz do zawartości

ESB audio - made in italy


acid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są tu miłośnicy włoskiego brzmienia, którzy znają firmę ESB ? Produkuje referencyjne głośniki oraz ma w swoim dorobku kilka wzmacniaczy serii ESB RA, które u nas raczej są mało znane, ale włosi bardzo je cenią i stawiają na równi z sinfoni lub mosconi.. Czy ktoś miał styczność, możliwość odsłuchu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traku kiedyś mial romans z tą manufakturą chyba (jakieś ottomila settemila czy jakos tak) podpytaj bo pewnie ma porównanie do innych.

Od siebie dodam miałem przyjemność z ich subem (robionym dla Zapco) ze wszech miar był poprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te truckowe ESB od dłuższego czasu leżą u mnie. Mam sredniaki i woofery z topowe serii Settemilla. Miałem też okazję słuchać tweeterow z tejże serii.

Nie lubię opowiadać o brzmieniu, powiem tyle że jedyne co mi w nich przeszkadzało to trudność montażu sredniaka. Prawdopodobnie pewnego pięknego dnia spróbuję je wykorzystać do budowy kolumn do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są tu miłośnicy włoskiego brzmienia, którzy znają firmę ESB ? Produkuje referencyjne głośniki oraz ma w swoim dorobku kilka wzmacniaczy serii ESB RA, które u nas raczej są mało znane, ale włosi bardzo je cenią i stawiają na równi z sinfoni lub mosconi.. Czy ktoś miał styczność, możliwość odsłuchu?

Pozdrawiam

Czemu pytasz ? Mazz okazje kupic jakis zestaw esb?:) to swietny sprzet.... Sporo ich glosnikow mozna dostac na ebayu europejskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem :D ale nie głośniki, tylko wzmacniacz stereo, miałem zamiar pędzić nim tw w aktywce, ale chyba jestem zbyt leniwy i pójdę w tryb pasywny .. :) Ale to prawda, wykonanie tego sprzetu jest na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest n abardzo wysokim poziomie.. to sa sprzety pokroju phd czy sinfoni... mialem glosniki esb w reku i jakosc wykonania super...

 

a jestem zwolennikiem wlochow.. mam och kilka w swojej kolekcji ;)


Już kupiłem :D ale nie głośniki, tylko wzmacniacz stereo, miałem zamiar pędzić nim tw w aktywce, ale chyba jestem zbyt leniwy i pójdę w tryb pasywny .. :) Ale to prawda, wykonanie tego sprzetu jest na wysokim poziomie.

 

 

jaki wzmacniacz i ile kosztowal pochwal sie :) chetnie bym posluchal .... skad jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESB RA72040, czyli ok 2x50-60W, kosztował tyle co pudełko po sinfoni .. :D oczywiście żartuję, ale teraz utwierdzam się w przekonaniu, że cena była atrakcyjna w porównaniu do tego, co ten piecyk oferuje. Jestem z Opola, więc trochę daleko, ale mogę udostępnić na odsłuchy w jakiś sposób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe ciekawe nie powiem :) chetnie bym sprawdzil... nie powiem ,, mam jakies sprzety to mozemy cos pomyslec ale to na priv juz, coz jak juz go podepniesz to wrzuc jakas ocene tego pieca na forum bo malo takich klockow jest. Moze kiedys ktos bedzie szukal opisu to sie czegos dowie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...