Skocz do zawartości

Denon DCT-A1000 i co dalej?


bogo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, potrzebuję Waszej pomocy.

Montuję klasyczny zestaw grający do klasycznego już wozu (Volvo 850).

Moje HU to Denon DCT-A1000, do tego mały rarytas, czyli wskaźnik natężenia dźwięku DSV-1. Oczywiście jak ktoś ma hopla, to nie ma leków, ale wzmacniacz też chcę Denona.

I tu moja prośba, a w zasadzie dwie:

1. znalazłem 2 wzmaki w PL Denona: DCA-3280 i DCA-600 - czy warto się nimi interesować? Na razie w aucie siedzą firmowe głośniki (podobno DynaAudio), 2 tweetery, przód, tył i dwa na tylnej półce (akurat są odłączone). Chcę napędzić przód i tylne drzwi.

2. w przyszłości chcę mieć suba, ale .... Denon nie posiada oddzielnego wyjścia na suba. Czy to duży problem, czy da się rozdzielić sygnał z rca na dodatkowego monobloka? A może robi się to inaczej zupełnie?

 

Aha, muzyka spokojna, chillout, czasem JesperKyd, jazz, jak jestem wkurzon, to coś mocniejszego.

No i mój słuch, niestety absolutny podobno, nie chcę ostrej góry, ale musi być wyraźna, soczysta, a nie ciąć mi błonę bębenkową na pół. Dziękuję Wam, jak zjedzie DCT, to wrzucę fotki po montażu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i rozejrzałem się zgodnie z radą. I powiem, że upolowałem w końcu.

Wybór padł na DCA-760BL, udało się kupić za "fany many", zobaczymy, czy sprawny.

Zestaw będzie wyglądał mniej więcej tak (tutaj Denon z alfaprocesingiem), oczywiście czarny. DSV-1 dokładnie takie jak na foto.

post-22647-0-33166600-1509905403_thumb.jpg

Do tego wpadł piec dokładnie ten

post-22647-0-17173300-1509905567_thumb.jpg

Połączę je połączeniem zbalansowanym, zostanie mi w radiu wolne RCA oraz w piecu jest RCA out. Coś ulepię.

Kurcze, teraz głośniki .... Założę się, że fabryczne nie wydolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...