Skocz do zawartości

Wyjście optyczne stacja Alpine INE W987D


piotrevo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj bym polemizowal... Nie bardzo mi się wcześniej chciało więc może teraz... Mój przypadek - nie bardzo mam wybór gdyż słucham głównie setów ok 2-3h ( relacji z imprez, festiwali) których nie idzie dostać na cd... :( i teraz... W ostatnim tygodniu targalem set z YouTube :) wyciagnakem go z relacji w 480 i dla porównania z relacji w 4k, chyba nie muszę mówić o różnicy... A moje pytanie było do takiej sytuacji, czy w takim przypadku jest różnica między światłem a analogiem???

Oczywiście o tego z 4k(mp3 dobrej jakości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam leci sygnal z polaczenia iphone/ipod z stacja alpine do proca  - ale testowalem uklad iphone podlaczony do stacji Alpine i z niej tez sterowany, wysyla sygnal cyfrowy do airporta a ten dalej do h700 po optyku - i juz masz rozwia zanie swoich dylematow - seciki na jablko sterujesz tym jak bialy czlowiek ze stacji a sygnal dla uspokojenia stanu ducha leci po optyku do proca. Mysle ze brak polaczenia ainet w przypadku Twojej stacji i H800 niczego nie utrudni gdyz proc powinien automatycznie wybrac jako pierwszy sygnal cyfrrowy i nic nie trzeba bedzie recznie przelaczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam leci sygnal z polaczenia iphone/ipod z stacja alpine do proca  - ale testowalem uklad iphone podlaczony do stacji Alpine i z niej tez sterowany, wysyla sygnal cyfrowy do airporta a ten dalej do h700 po optyku - i juz masz rozwia zanie swoich dylematow - seciki na jablko sterujesz tym jak bialy czlowiek ze stacji a sygnal dla uspokojenia stanu ducha leci po optyku do proca. Mysle ze brak polaczenia ainet w przypadku Twojej stacji i H800 niczego nie utrudni gdyz proc powinien automatycznie wybrac jako pierwszy sygnal cyfrrowy i nic nie trzeba bedzie recznie przelaczac.

 

też super rozwiązanie

P.S po tej wypowiedzi przypomniało mi się że mam airporta do sprzedania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...