Skocz do zawartości

Przerobienie tapicerki w drzwiach pod głośnik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . 

 

Czy znacie jakąs firmę lub kogoś kto przerabia boczki w aucie pod głosniki samochodowe ? w moim przypadku głosnik nie chowa się pod tapicerke ... Lub może macie jakieś pomysły na moja sytuację która opisałem poniżej ...  Dziekuje .

Aktualnie montuje po raz kolejny mój stały zestaw tj Hertz Hsk , tym razem w moim nowym aucie BMW e46 Coupe . Jak sie jednak okazało nie jest wcale lekko z uwagi na to że hertz HSKma sporą głębokość głosnika a na ową panowie z BMW w roku 99 nie bardzo byli przychylni i za ori głosnikiem znajduje sie ...blacha ... . Czym prędzej ja więc wyciąlem , i ku moim oczom ukazała sie prowadnica szyby usytuowana okolo 1mm tuż za tą blachą . Tym samym dedykowany dystans na allegro jest za plytki do mojego głosnika , którego nie wcine głębiej przez wzgląd na prowadnice na środku otworu . By pogłębić dystans , uzyłem dodatkowego dystansu który zrobilem z moich starych dystansów przez co pogłebiłem go o okolo 50% , efekt jest taki ze głosnik , ledwo - ale schował się w dystansie , aczkolwiek nie moge domknąc tapicerki , rzeżbiłem juz ile sie dało w drzwiach , rzeżbiłem też w boczku , ale bez grubszej ingerencji przerobienia boczka tego nie domkne . obecznie boczek odstaje w miejsu glosnika na 2-3 cm, ) szczelina miedzy drzwiami a boczkiem )  Co gorsza obawiam się ze po uruchomieniu samego glosnika , będzie on wadził czy tez uderzał o jakiś element boczka i ulegnie uszkodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...