Skocz do zawartości

Pomoc nowy samochod jak sie za niego zabrac - Vectra B


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupilem dzisiaj nowy samochod Opla vectre w kombi wersje z roku 98' i zastanawiam sie jak dobac sie do tego autka poniewaz poprzednio moj samochod byl pozbawiony wypasow - elektroniki , teraz z kolei mam pelna opcje i nie chce czegos spiepszyc samochod jest wygluszony przez poprzedniego wlasciciela wiec ten problem odpada podstawowy problem to zmiana radia mam seryjne dalco na cd podlaczone do wyswietlacza i sterowanie w kierownicy chce zamontowac clariona dxz 588 i fajnie by bylo gdyby udalo sie zachowac to ale w grunvcie rzeczy mi tak bardzo nie zalezy otwor jest na 1din - chyba - wiec powinno byc ok

 

Pytanie czy p[otrzebuje jakosc przejsciowke iso ?

jak wyjac radio zeby czegos nie uszkodzic ?

 

czy musze sciagac tapicerke zeby zamontowac glosniki czy wystarczy zdjac maskownice ?

jezeli musze zdjac to jak to zobic zeby nie uszkodzic ?

 

czy sa jakies trudnosci w przypadku vectry o ktorych powinienem wiedziec zeby nie zje...ac niczego ?

 

 

Jezeli ktos ma foto drzwi to bym prosil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odlaczone do wyswietlacza i sterowanie w kierownicy chce zamontowac clariona dxz 588 i fajnie by bylo gdyby udalo sie zachowac

 

Bez interfejsu nie da rady zachowac.

 

Pytanie czy p[otrzebuje jakosc przejsciowke iso ?

 

Nie, tam fabrycznie jest iso tylko kabelki od zasilania sa odwrotnie polaczone z tego co pamietam jak u siebie montowalem, znaczy ja kombinowalem zeby bylo odpalanie radia bez kluczyka

 

jak wyjac radio zeby czegos nie uszkodzic ?

 

Zerknij na jakies forum vectry na pewno bedzie opisane :hyhy: ja mialem Blaupunkta CAR300 to trzeba bylo w narozniki bolce (druty) wlozyc zeby zaczepy puscily i wychodzilo elegancko.

 

otwor jest na 1din - chyba

 

Na pewno :P

 

wystarczy zdjac maskownice

 

Wystarczy maskownica :D

 

czy sa jakies trudnosci w przypadku vectry o ktorych powinienem wiedziec zeby nie zje...ac niczego ?

 

W sumie ciezko mi powiedziec bo jeszcze nic nie dlubalem przy niej ale na pewno kup porzadne sygnalowki bo duzo zaklocen moze byc :P

 

Generalnie poczytaj na forach vectry na temat instalacji CA, co prawda wiekszosc ludzi ma tam walce w bagaju i wspolosiowki w drzwiach ale liczy sie idea :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy musze sciagac tapicerke zeby zamontowac glosniki czy wystarczy zdjac maskownice ?

jezeli musze zdjac to jak to zobic zeby nie uszkodzic ?

jezeli bedziesz montowal glosniki na dystansach , to warto sciagnac tapicere z drzwi

bedziesz mial pozadne dojscie do wszystkiego , poprostu latwiej zamontowac

 

warto sobie org.kostkami przeciagnac nowe przewody pod glosniki

 

tutaj masz fotke zapozyczona z innego forum klubowego vectry

http://www.magenta.waw.pl/vectra/IMG_1391.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki chlopaki kilka pozytywnych rzeczy sie dowiedzialem CVhyba faktycznie nie bedzie trudno i mam nadzieje ze nic nie zepsuje :P To teraz pozostaje wyciagnac sprzet z mazdy i do roboty bo rzepolenie orginalnych glosnikow doprowadza mnie do rozpaczy :hyhy:

 

pewno kup porzadne sygnalowki bo duzo zaklocen moze byc :P

 

Mam sygnal ACR z najwyzszej seri producenta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co tam siedzisz na forum?

 

By zasiegnac wiedzy na temat Vectry :D bo tamto forum jest kopalnia wiedzy :P mowie tlyko zeby trzymac sie z daleka od porad sprzetowych w dziale CA

 

FUBU to nie czas i miejsce na przepychanki

 

I nikt nie mial zamiaru sie z nikim przepychac http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dzieki bardzo sie przyda :)

 

To moze mala rade ktoredy sie przebic kablem pradowym od aku do wnetrza ? :)

 

bedziesz skladal klocki to sie pokaz http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Pokaze sie bedzie dokladna foto relacja tylko troche mi to zajmie choc wszystkie klocki juz mam brakuje mi tylko detali takich jak peszle na kable , grubszy kabel pradowy i pomysl na zabudowe

 

[ Dodano: 2009-06-22, 00:52 ]

Mysle tz nad zmiana tapicerki i profesjonalnym wygluszeniem juz nie tasma dekarska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze mala rade ktoredy sie przebic kablem pradowym od aku do wnetrza ?

 

Ja się przebiłem przez taką gumową osłonę dźwigni kierownicy (dokładnie z lewej strony tej dźwigni) - niestety nie mam fotek :)http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...