Skocz do zawartości

Jakie radyjko


miniu211
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz troszke przesadziłes..

Stary zawodnik zadaje takie gołe pytania.. Wrózki jestesmy? Kup sobie pionka aby ci sie kolor podobał i bedzie ok..

:P

 

a tak na powaznie to myślałem nad 3 modelami:

CLARION DXZ588RUSB;

JVC KD-R701;

Kenwood KDC-BT6544U

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie napiecie rca widziales w keniu? Jedni podobno podaja 2,5V inni 2V

Jesli chodzi o clariona jak zwykle w tej cenie, a nawet nizszej mamy dodatki blootoofa itd.. Masa doodatków a jak z jakoscia?

JVS ma standardowy przetwornik jak z ciutke tanszego modelu..

Po za tym kolego mój miły jeden lubi rybki inny pipki.. Podjedz gdzies gdzie mozna posłuchac przeciez to najwazniejsze..

Z tych wszystkich nie pasuje mi JVS-reszta do sprawdzenia na ucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie napiecie rca widziales w keniu? Jedni podobno podaja 2,5V inni 2V

Jesli chodzi o clariona jak zwykle w tej cenie, a nawet nizszej mamy dodatki blootoofa itd.. Masa doodatków a jak z jakoscia?

JVS ma standardowy przetwornik jak z ciutke tanszego modelu..

Po za tym kolego mój miły jeden lubi rybki inny pipki.. Podjedz gdzies gdzie mozna posłuchac przeciez to najwazniejsze..

Z tych wszystkich nie pasuje mi JVS-reszta do sprawdzenia na ucho

 

Chyba tak zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chcesz uzywek......, wiesz w tej cenie mozna cos juz fajnego kupic, gdzie te nowki raczej dzwiekowo do nich nie dorastaja....

Nie wiem czy jest jeszcze ale cos z serii CDA-983X lata po alledrogo i napewno bedzie duzo lepsze od tych co podałes, no ale jak chcesz faktycznie nowe, to wiesz za duzo w tej cenie nie ma co oczekiwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...