Skocz do zawartości

Brax 6.1 , 3.1 , Helix Power Station XXL, TRU C7.4 + C7.4T


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Na sprzedaż wędrują niedostępne już głośniki Braxa z serii Matrix, teraz nowa seria jest troszkę droższa :)

 

Model 6.1 - mam dwa takie komplety - technicznie jak nowe, rok grały w aucie i już rok na regale w szafie, jedyny minus to zadrapania po wkrętach.

cały zestaw, czyli karton, wkręty, śrubokręt gwarancja itd.

 

Cena 1550,00zł za komplet

 

Model 3.1 - jeden komplet - technicznie jak nowy, otwory powiększone aby schowały się łebki śrub na płasko, gdy przychodzi maskownica to nic nie widać.

cały zestaw, czyli pudło i i gwarancja - dla chętnego maskownica.

 

Cena 900.00zł

 

Helix Power Station XXL - używany technicznie jak nowy, jedynie drobne rysy na front plexi - purystom jak nie będą się targować mogę nową zamówić.

Karton, skrzynka, papiery itd. 

 

Cena 1600,00zł

 

Niedostępne już w produkcji i sprzedaży dwa znakomite piece firmy TRU Technology

 

Jeden to wersja lampowa C7.4T z lampami Groove Tube oraz Electro Harmonics Gold, piec po fabrycznym stage III, - cena 6000zł

Drugi to tranzystor C7.4 po stage II - cena 4500zł

 

Dla zdecydowanych drewniane skrzynki transportowe gratis (kosztowały mnie 400zł)

 

 

info dla łowców taniej okazji - znam sklepy na ukrainie, litwie, łotwie i emiratach arabskich - jak mają tam na stanie taniej to kupujcie.

 

Tel. 886 211 111 lub PW.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kilka dni speszyl angebot na 1 kpl wooferów    1400,00zł     , potem minie mi żal za wydatek na serię ML i będzie już mi "wisiało"  :rotfl: 


Brax 3.1 - rezerwacja , oczekuję na wpłatę

 

Brax 6.1 - rezerwacja , oczekuję na wpłatę

 

Brax 1.1 - rezerwacja do poniedziałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...