Skocz do zawartości

pioneer deh-x9600bt - Wyświetlacz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przeszukałem całe forum i nie znalazłem informacji jak wygląda czytelność wyświetlacza tego radia w słońcu. Szukałem także tematu poświęconemu widoczność wyświetlaczy w słońcu ale nic nie znalazłem. Jakie znacie radia które mają najlepszą widoczność w słońcu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże znaczenie ma kąt pod jakim patrzysz na radio.

Miałem Pioneera z podobnym wyświetlaczem i kąt był taki, że jak obok żona usiadła w jasnej bluzce to nic nie widziałem.

Słońce mniej mi przeszkadzało. 

Poza tym według mnie najlepsze są wyświetlacze matowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli mówisz że jest widoczny. Ogólnie szukam radia które ma usb z tylu oraz slot na plyty schowany ewentualnie brak, żeby z przodu było jak najwięcej wyświetlacza. (Nie chcę 3din bo żadne z dobrą jakością grania niema neta - a tylko takie 2din akceptuje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem poprzednio tyczy się to również 1din, nie wiem jakie radio ma matowy wyświetlacz, chodzi oczywiście o nowe radia.
Ostatnie niefabryczne radio z dobrym matowym jakie miałem to był KEH-M8500RDS 20 lat temu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, szukałem trochę jeszcze odtwarzaczy i znalazłem clarion fz709e. Co pprawda niema matowego wyświetlacza ale ciekawie wygląda i teraz jak się ma do pioneer deh-x9600bt jeśli chodzi o jakość ? Lepiej zostać przy pioneerze?

 

 

 

Ale przecież musi mieć USB,może jeszcze czytnik kart SD. Dobra jakość dźwięku matowy wyświetlacz bo go słońce razi i musi kosztować 300 zł.. i żeby jeszcze był pod kolor deski i kokpitu... matko ludzie mają wymagania i problemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Zostaje przy pionerze. Tylko ciekawi mnie jak wygląda jakość grania tego radia w porównaniu np do 80prs. Słuchał ktoś te dwa odtwarzacze ? Czym sie różnią technicznie wiem bo sprawdzałem, ale jak to wygląda przy realnym przesłuchu ? Warto dokładać ponad 500zł ? Dodam że systemu raczej rozbudowywał nie będę a podzespoły jakie w niedalekiej przyszłości będę miał to helix P10, STEG K4 01, morel dotech ovation 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...