Skocz do zawartości

dwa warianty tylko który wybrac?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szwagier planuje zamontować jakies audio bagazniku jak narazie tylko.

 

ja ostatnio z niemiec sprowadziłem magnata adr300

i pytanie brzmi czy zamontowac dwa takie glosniki i jakies dwa mono rx magnata? (500 rms 2ohm)

 

czy jeden magnat i JBL GTO 7001

 

ja sadze ze lepiej jeden + ten jbl

 

ale czekam na opinie ktore rozwiazanie bedzie lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy tzn? chodzi ci lepszy od magnata czy JBL?

powiem u nas taki kosztuje 579 jakos tak z tego co pamietam a tam kupiłem za 440

 

czy to magnat czy jbl to nadal to samo g...

z czasem do tego dojrzejesz i zrozumiesz ze to nie gra...w sumie masz za co placisz...niewiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy tzn? chodzi ci lepszy od magnata czy JBL?

powiem u nas taki kosztuje 579 jakos tak z tego co pamietam a tam kupiłem za 440

 

czy to magnat czy jbl to nadal to samo g...

z czasem do tego dojrzejesz i zrozumiesz ze to nie gra...w sumie masz za co placisz...niewiele

 

no nie wiem czy kolega sluchal np. JBL'a BPX'a w polaczeniu z JBL'em (a raczej dwoma) GTI 12" jak dla mnie to nie gowno. aha i 1201.1 wzmacniacz jbl'a tez daje rade jaoksciowo takze nie mozna oceniac firmy tylko po najtanszych wyrobach. A nie kazdy musi miec sprzet dla audiofila......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka ze pewnie nikt nie sluchał ani magnata ani jbl fakty takie ze wiekszosc osob przeczytala jakis post na innym forum ze taki i taki glosnik to go...no wspolczuje im.

 

sporo znajomych ma magnata i ladnie gra jak ktos cos kupił za 52 zł to nie dziwie sie ze to gowno, tacy ludzie co moim zdaniem zalosni, tak samo jak kiedys mialem bmw kazdy narzekał i wyzywał a dalczego? zal dupe sciskał,

 

temat mozna zamknąć wszystko juz kupione i bedzie montaż pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...