Skocz do zawartości

System audio łódz Bayliner 265


kiceq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Panowie będę za dwa tygodnie montował audio na ww. łodzi. Montaż zestawu odseparowanego, wzmacniacza i subwoofera.
Czy ktoś z was miał jakieś doświadczenia z montażem na łódkach? Używana jest głównie na zalewie zegrzyńskim, raz w roku jedzie nad morze bałtyckie.
Interesuje mnie temat czy warto montować sprzęt z serii marine. Jeśli chodzi o głośniki to tutaj jedynym ciekawym wyborem w założonym budżecie są Powerbass xl-60m, jakieś opinie o tych przetwornikach? 

Radio jest montowane pod pokładem, aktualnie zamontowany jakiś alpine cda9884. W tym przypadku zostaje przy radiu samochodowym ponieważ działa bez problemowo już kilka lat. Jednak klient chce koniecznie mieć bluetooth więc zaproponowałem mu Kenwooda bt92sd, myślę że łagodna góra kenwooda może akurat współgrać z tymi głośnikami. Budżet na radio w okolicach 1000 zł

Wzmacniacz będzie zamontowany również pod pokładem w szafce. Zastanawiam się nad wzmacniaczem samochodowym, skoro radio daje rade to i wzmacniacz powinien. 
Niestety mam ograniczone wymiary które później podam. Myślałem o udimension rm-v41 lub tutaj z giełdy forumowej udimension Prox 840.4.

Na koniec subwoofer. warunki ciężkie, mała objętość. później napisze maksymalne wymiary. Tutaj również raczej bym celował w serie marine ale nie jeśli dałyby rade samochodowe to bym się nie zastanawiał. Jedyny sensowny wybór z serii marine to moim zdaniem to Rockford fosgate rm110d4, ponieważ jako jedyny może zagrać w bass reflexie z tym że jeszcze nie wiem czy starczy miejsca na odpowiedni litraż.

 

Może coś polecicie? 
Pozdrawiam,

Wojtek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...