Skocz do zawartości

Rockford Fosgate seria POWER


patrykel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zapewne widzieliście już na Alledrogo ofertę sprzedaży RF POWER T212d4 - 1799 za sztukę.

Niby grał bardzo mało ... ale pytanie czy kupilibyście taki głośnik, który grał na zawodach i do tego ma tak "niską" cene ? Ten pan trochę się już "buja" z tym głośnikiem, co też może zastanawiać.

 

Piec jakim bym to napędził to STEG k2.02

 

 

Co Wy na to ?

 

 

ps. Zawsze jeśli byłoby zbyt mało to można kupić 2gi taki głośnik... i 2giego STEGa :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulat faktycznie mial te glosniki dosc krotko chyba jeden sezon

 

ja od niego kupilem t162s i jestem w 100 procentach zadowolony

 

czemu sie buja :wstyd: hmm ciezko znalezc amatora na glosnik za prawie 2 kafle :rotfl:

 

to co dasz dasz mu ze stega napewno go rozbuja ale moze byc malo :rotfl:

 

a powiem Ci ze jak zrobisz dobra szczeline do niego to raczej nie bedzie Ci malo :rotfl:

 

[ Dodano: 2009-06-11, 01:21 ]

zrobisz jak bedziesz uwazal :rotfl: powiem tak to co teraz masz to jest NIC w porownaniu z T2 jesli tylko Cie stac to bierz, napewno bedziesz zadowolony

 

niska jak niska cena po dobrym dolarze podejrzewam ze ten glosnik wychodzil gdzies taka kase :przestraszony:

 

a nie zeby bylo ze nakrecam sprzedawcy klienta albo cos kupilem od niego komponenty i sajak nowe :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

 

Pytanie kolejne - czy głośnik nie będzie mocno ustępował temu, który posiadam w tym momencie ? (obudowa BR) bo zejście z pewnością ma przynajmniej do Hadesu...o to się nie martwie.

 

 

Mocno mnie "męczy" chęć zakupu tego przetwornika, jeśli mój STEG by go dobrze kontrolował to prawdopodobnie się skuszę lub zainwestuje te pieniążki w przedni zestaw.

 

Teraz pozostaje wybrać czy polepszyć sobie tył na tym właśnie przetworniku... czy zainwestować w przód, o czym piszę w osobnym temacie o modernizacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie :rotfl:

 

to przod masz wystarczajacy a teraz majac 10 przechodzac na 12 (wieksza uniwersalnosc zejscie + wykop) poczujesz duza roznice szczegolnie przy glosniku jakim jest T2 tylko musisz sie liczyc z tym ze to praktycznie do BR glownie sie nadaje i musi miec czym pooddychac (jakies 80-90l)

 

[ Dodano: 2009-06-11, 01:31 ]

wybor zalezy od Ciebie zalezy czego oczekujesz

 

[ Dodano: 2009-06-11, 01:34 ]

o ile sie nie myle eglemplarz by ci przypasowal bo to d4 wiec jeden w 2 Ohmy i 1100 ze steg, czyli akurat do grania na co dzien bo jak chcesz cos wiecej to trzeba by bylo z 1,5 do 2 kW

 

jednak na co dzien to co masz wystarczy Ci w 100% :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zainwestował w przód :rotfl: na dniach z nudów podpiąłem Rainbow'a który de facto leży u mnie w kartonie zamiast woferkow Dego PO, pograły dosłownie chwile i stwierdziłem, ze nie chce już tego, dego po w porównaniu do rainbow slx ma lepszy kick, jakość, głośność! Rainbow nie jest zły za ta kasę, ale ja nie chce już wracać do nich Sam zrobisz co uważasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźnik,

 

Cholera niezbyt chciałbym zmieniać tego Stega, myślałem właśnie o tym, żeby spiąć to w 2 Ohm... ale jak ten potwór potrzebuje min. 1.5 kW aby pokazał coś "konkretnego" to zaczynam się mocno zastanawiać. Co do budy, to się sklepie... i tak nie potrzebuje bagażnika, który i tak jest mały.

 

kuuudlaty,

 

zapraszam wobec tego do mojego 2giego tematu. Problem tylko tkwi w tym, że ten RF jest w dobrej cenie...żeby nie powiedzieć okazyjnej :oczami: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...