Skocz do zawartości

Zestaw PowerBass S-6C


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zaczałem sie powaznie zastanawiac nad tym zestawem ktory jest do kupienia w forumowym sklepie :)

a mianowicie, chodzi o Zestaw PowerBass S-6C + Dystanse MDF w cenie 249 zł, tylko mam pare pytań:

1. Czy signat roc1, je pociagnie?

2. Czy bedzie słychac i czuc mojego suba magnata 130W rms?

3. Jak te głosniki graja, sa godne polecenia, stosunek jakosc/cena?

4. Mozna cos lepszego w tej cenie złapac?

5. Czy wystarczy pod te głosniki wykleic drzwi dekarka?

6. Jak bedzie to gra, ten zestaw + ten moj sub? ( w przyszłosci planowana zmiana suba , zrobiłem i zdobyłem go po taniosci, wiec bedzie dopoki nie zachce mi sie czegos mocniejszego, na razie musi byc :D.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten zestaw i w sumie rewelki nie ma, ale jak dobrze wytłumisz drzwi to basik jest dość przyjemny, tweetery zawsze zmniejszam w radiu bo przewyższają b. jak dla mnie. Do tego skrzyneczka i jest dość grzecznie jak na początek. W tej cenie myślę że się opłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No suba Ci nie zagłusza to midbasy a nie suby w drzwiach :) Basem graja przyjemnie, wysokie ostre, ale to juz milion razy bylo opisywane...

Co w tej cenie mozna dostac porownywalnego tez bylo dziesiatki razy.

Polecam zaiteresowac sie GMS 960 , i rowniez poradzi sobie z nimi roc1.

Na poczatek tez dekarka wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-tak

2-bedzie

3-stosunek 6/10 (jak za tą cene)

4-zalezy od ucha

5-tak

6-a jak moze grac?Rewelacji nie bedzie, ale na poczatek powinno ci wystarczyc jak zaczynasz od zera.. To akurat najgłubsze pytanie, a ja je delikatnie tłumacze..Ale zacznij uzywac troszke głowki

Lepiej pytac: Co sie zmieni, stosunek jakosc-kasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO te GMS 960, sa tansze od tych powerbassow, ale czy beda lepsze? chce kupic jakies głosniki raz i zeby mi na poczatek i na troche dłuzej starczyły, stad po długich przemysleniach, doszedłem do wniosku, ze lepiej poczekac i wyłozyc te max 250zł i nie załowac, niz kupic jakies pioneery za 100zł i mocno załowac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie swojego samochodu brak, lecz w samochodzie rodzicow graja z przodu pionki 13cm wspolosiowe i z tylu sub. Z racji tego, ze niedługo bede kupował auto dla siebie, zaczałem kompletowac sprzet, zeby pozniej na poczatku nie wydawac pieniedzy na audio, tylko na autko.

 

słucham techno, club, czasami hh.

Teraz mam dylemat pomiedzy:

1. PowerBass S-6C.

2. PHONOCAR PRO TECH 2635 WOOFER+TWEETERY

http://allegro.pl/item651174636_phonocar_p...wys_gratis.html

3. GMS 960

 

Od głosnikow przednich oczekuje, zeby grało troszke bassem, zeby nie dudnił sam tył, zeby było słychac wysokie tony czysto i wyraznie :) Poprostu lubie jak np. 70 % bassu to tył, a reszta przod, zeby głowa nie bolała od suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...