Skocz do zawartości

Alpine 9812? opinie...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak zgadza sie, tak jak Cursor napisal;] 9812 wyostrza dosc znacznie gore... niestety i tutaj jest duzy minus tego radia. Ale np jestem dopiero co po porowniach (doslownie pol godziny temu) modeli:

 

9812, 9855, oraz 9885... jakie wrazenia? Rozne... :D

 

9885 odstaje i wogole chaos oj chaos w dzwieku, srednica dziwna, wysokie jak kto woli, sub wali jak powalony, zejscia bardzo nie prezentuje...

jedynie bezposrednie porownanie 9812 i 9855 daje jakies fajne odsluchy...

jedni twierdza ze jest to czy tamto lepsze... na moje ucho jest tak: 9812 bardziej ostra gora, mniejsza przejrzystosc sceny, ale zdecydowanie jakby lepsze zejscie suba... sub po prostu jest "poskromiony" i nie wali a gra:)

9855, zdecydowanie bardziej przejrzysta scena i duzo "czystrza" i cieplejsza, nie kujaca i mniej meczaca uszy. Natomiast wydaje mnie sie ze jakby mniejsze zejscie niz na 9812... ale nie wiem bo wozilem w aucie 9812 i pod niego byl ustawiony wzmak pod suba... byc moze mala korekta wniesie duze zmiany na 9855... To sie okaze w czwartek bo wtedy zamierzam bawic sie w bi-amping oraz podzialke przodu:) to i sub bedzie musial byc lekko skorygowany :)

 

ale wroce do meritum sprawy. Czy 9812 jest dobrym radiem? Wg mnie, tak... nawet bardzo dobrym, jesli nie przeszkadza Ci bardzo gora to bedzie ladnie grac;]

moim zdaniem bije radia, uzywki w tym przedziale cenowym (mialem rozne). Ewentualnie jakbys mial okazje posluchac np chociazby wymienionego powyzej clarionka;] tutaj juz tak nie jest latwo z pobiciem tego radia i po prostu wybralbys co lepiej by ci pasowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...