Skocz do zawartości

JBL GTO14001


eks997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam poraz kolejny chce potruć dupe troche :D zaczalem zastanawiac sie nad wzmacniaczem (JBL GTO14001) na allegro pisza, ze jest jednokanalowy a na fotkach widze cztery wejscia (dwa+ i dwa-) czyli wychodzi, ze jest 2 kanalowy czy zle mysle..? i jezeli by byl dwu kanalowy to czy jest mozliwe podlaczyc dwa JBL P1222 w 2ohm pod ten piec? bardzo prosze o podpowiedz. pozdrawiam :D

 

[ Dodano: 2009-06-01, 19:30 ]

a i zeby nie zakladac setek tematow to jeszcze chcialem zapytac o glosniki JBL C608 GTI--> http://www.allegro.pl/item642879271_jbl_c6...ie_dzwieku.html i teraz pytanie czy lepiej zagra ten zestaw co podalem w linku czy jakis tam model czy nawet dwa slabsze jbl'e ale np po 2 badz 3 sztuki bardzo bylbym wdzieczny za pomoc.. i jeszcze pozostaje radio co byscie polecili tak do 500-700zl gora, zadne bajery mnie nie interesuja ani wyglad.. poprostu ma odpalac CD, miec w miare dobra moc i przede wszystkim bardzo dobra jakosc dzwieku na tym mi ajbardziej zalezy.. chyba, ze w tych pieniazkach znajde radio co zagra poteznie a zarazem czysto. (moze byc uzywane, slucham czarnego rapu z duzym basem :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli podlaczam dwa glosniki w skrzynce na 4ohm lacze te kable wychodzace od glosnikow i wychodza mi dwa kabelki i wykorzystuje tylko 2 wejscia w wzmacniaczu? dobrze kombinuje? czy nie lacze kabli od glosnikow i wykorzystuje 4 wejscia w tym wzmaku? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki panowie :hyhy: i zebym juz wszystkiego byl pewien :D to jak wykorzystam tylko te dwa wejscia to i jak bede brac maksymalna moc na wzmaku ta? :D

edit; ooo to w koncu jak? :D bo mi sie wydaje tak jak nowy napisales ze jak wykorzystam 4 wejscia to bedzie mi to chodzic na 4ohm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 głosnik mostkujesz na 4 ohmy

2 głosnik mostkujesz na 4 ohmy

 

Z 1 głosnika to co wychodzi z mostkowania dajesz pod pierwszą parę +- na wzmaku

Z 2 głosnika to co wychodzi z mostkowania dajesz pod drugą parę +- na wzmaku

 

Stąd 4 i 4 ohmy da 2 ohmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...