Skocz do zawartości

DLS A4 vs. uDim. ProX 840.4


Mocca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdajesz sobie sprawę że to marudzenie na wysokim poziomie? Co innego jakbyś szukał finezji w Sprzęcie pokroju blaupunkta czy boschmana :) wypróbuj mastera lub mp i wtedy oceń ponownie te buły.

Zdajesz sobie sprawę że to marudzenie na wysokim poziomie? Co innego jakbyś szukał finezji w Sprzęcie pokroju blaupunkta czy boschmana :) wypróbuj mastera lub mp i wtedy oceń ponownie te buły.

Oczywiście, że zdaję sobie sprawę. Buła to dla mnie pieszczotliwe określenie bardzo przez mnie cenionego wzmaka. Wiem co to za sprzęty których nazwy tu padły. Może i mam mało postów ale dużo lat zainteresowań, wyjzadów, spotkań i lektur home i car audio w tym również tego forum. Tym bardziej cenie sobie każdą wyrażoną tu opinię bo doświadczenia, wiedzy i pokory nigdy za wiele a w szczególności gdy chcemy dopracowywać systemy na takich klockach i poziomach. (nie tych z blaupunktem i boschmanem) :) 

Mocca - wpadaj do Pawła do Wrocka a później zapraszam do Płocka - posłuchasz MP 5.16 i SS2904 pod DLS A5  :hyhy:  :wink2:

 

Dzięki. Do Płocka akurat nie mam sposobności jeździć co nie znaczy, że się okazja nie nadarzy. Jakbyś był w mojej okolicy to również zapraszam do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse z MDF kupione dedykowane pod auto. Drzwi zrobione zgodnie ze sztuką (otwory załatane blachą, maty stp wewnątrz, zewnątrz drzwi i tyle tapicerki . Obecnie jestem na etapie wyciągania woofera przed tapicerkę bo z tapicerką to niższa średnica mocno kuleje. Na 500 Hz robi się istna zapaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...