Skocz do zawartości

konkretny wzmak pod Helixy C6B i


Mocca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Temat następujący. Szukam wzmaka pod Helixy C6B. Muza jaką słucham to rock, pop, czasami metal i musi to grać mocno, energetycznie, witalnie, dynamicznie. Oczywiście dobre odwzorowanie sceny, szerokość, głębokość - ogólny wysoki poziom - również jak najbardziej pożądane. Musi być porządny kick i kontrola woferów.

Co do samego wzmaka to preferuję pozycje świeże o których stan i "przebieg" nie muszę się martwić - ma to służyć na ładnych kilka lat - nie jest to jednak żelazny wymóg. Z ograniczeń to rozmiar. Niestety miejsce w "szufladzie bagażnika" się mocno już skurczyło więc im mniejszy tym lepiej. Z pozycji o jakich myślałem to Steg k2.01 i Helix P200 - jednak nie miałem okazji ich posłuchać. Proszę o konkretne propozycje co by spełniło powyższe wymagania. Budżet - jakbym się zmieścił tak w 1200pln za używkę było by fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całkiem dobrze by się nadał ESX Q120.2 :) Możesz też popatrzeć za innym zedoskimi i tez powinieneś być zadowolony - jest gdzieś na forum o nich temat. A biorąc pod uwagę gabaryty, to Helix P200 jest co najmniej średniej wielkości.

Nie znałem tych wzmaków. Poczytałem, poczytałem i podoba mi się - właśnie o coś takiego mi chodzi. Tylko pewnie z dostępnością nie tak łatwo. Będziem się rozglądać - ale jedna dobra pozycja już jest. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytałeś, to już masz (choćby z grubsza) pojęcie co w nich takiego fajowego jest :) a że mam dziś mam całkiem dobry humor, to masz jeszcze w prezencie linka :)  http://www.diymobileaudio.com/forum/diy-mobile-audio-sq-forum/48776-listing-amps-zed-made.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...