Skocz do zawartości

Jakie glosniki do suba kto pomoze mi wybrac....??????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad 2 glosnikami pod zabudowe zeby dobrze graly na wzmaku blaupunkt GTA 4 SPECIAL MK II gdyz taki posiadam i do tej pory graja na nim dwa głośniki firmy pyle plbW124 ktore chce wlasnie zastapic tylko nie wiem na co mysle nad BOSCHMANN Z3-12PRO 1700W lub nad Pyle PLWD12DREN 2000W nie wiem czy to dobry pomysl dlatego postanowilem zapytac.... Napewno macie lepsze propozycje wiec czekam.... Za kazda pomoc z gory dziekuje...pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym masz zamiar napedzac swoje glosniki? chyba nie tym maluszkiem blaupunktem?

A wiec krotko: Blaupunkt ma w mostku 2x200wat rms-u. W testach podobno wyciaga okolo 180rms

Glosniczek BM ma 700watt rms na 2-ch cewkach.

Glosniczek pyla ma podobno kolo 1000wat rms tez w -ch cewkach..

Moze powiedz jaki masz budzet i realne oczekiwania (mam nadzieje ze nie napiszesz ze ma napier...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak zaczne od muzyki slucham rapu i techno.... oczekuje zeby gralo dobrze i mocno przede wszystkim... chcial bym na to wydac nie wiecej jak 1000zl bo jak na razie to kaska jest naj wiekszym moim problemem w przyszlosci bede myslal nad jakims lepszym sprzetem ale na razie nie mam siana dlatego chcialbym cos stworzyc za male piniadze ale zeby dobrze gralo... zastanawialem sie nad tym PEIYING WZMACNIACZ 2000W ale to nie jest firmowy wzmak wiec moze byc kupa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi tylko o bass

 

wiec jak nie chodzi ci tylko o bass, to posłuchaj za przeproszeniem troche "mądrzejszych" w tym temacie od Ciebie, bo nie pisza tego po to ze nie maja co robic tylko zeby komus pomoc a majac doswiadczenie wiedza od czego zaczac.

 

Jesli masz 1k PLN to zacznij wlasnie od przodu, porzadne glosniki, wygluszenie drzwi, kable.

 

Obecnie u mnie w aucie sa glosniki tylko z przodu podpiete pod wzmacniacz z suba. Sub sobie lezy w bagazniku i czeka na chwile jak znajde (dobry wzmacniacz na przod i znowu zacznie grac). Kilka osob, ktore ze mna jechalo pytało sie o calo instalke i jaki sub siedzi w bagaju. Odpowiedzialem na pytanie, konczac ze sub nie jest podpiety. To mi nie wierzyli i kazali otworzyc bagaznik zeby sie przekonac na wlasne oczy.

 

Dobrze zrobiona instalka z przodu jest kluczem do calego sukcesu, pozniej w przyszlosci uzupełniona subem.

 

Wiec ze sie tak wyraze nie zaczynaj od DUPY strony. tylko posłuchaj innych bo zle Ci nie radza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x "tuba" pjoniera i bedzie wtedy naprawde fajnie

 

e tam pioneera, e tam 2x... 4 x masakrator xxl i będzie git!

 

A tak na poważnie to przeczytaj FAQ i będziesz wiedział troszkę więcej i na pewno nie zaczniesz od suba! Zrób dobry przód (wytłumienie drzwi priorytetem) a później pomyślimy co dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z życia wiem że długo czasu nie minie, aż Ci zacznie przodu brakować :niepewny: - dlatego warto zacząć zabawę od przodu - wygłuszenie drzwi, zastanów się nad przednim zestawem i zasil to wzmacniaczem. Subwoofer do uzupełnienia całości zostaw sobie na koniec :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak zgadzam sie z wami ze od przodu trzeba zaczac lecz jest taka kwestia ze raczej sprzedam ten samochod badz zamienie na taki sam wiec nie chce inwestowac narazie w wygluszanie i te sprawy a suba zawsze mozna przelozyc bez problemu tak uwazam i dlatego chcial bym abyscie mi pomogli wlasnie nad jego wyborem...

 

[ Dodano: 2009-06-02, 14:07 ]

:niepewny::D:hyhy::D:D:D:Dhttp://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/sad.gif:D:/:D:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...