Skocz do zawartości

Szczecin, 13-14.06.2009 - eliminacje MP EASCA


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś ma taką możliwość, to warto przyjechać trochę wcześniej na same Dni Morza, a nie jedynie na zawody. To wielka impra, praktycznie w całym mieście. Będzie tam cała kupa różnych atrakcji, koncertów, itp. Jest wowczas "długi weekend" więc przy okazji można też trochę odetchnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym mógł to bym przyjechał na całe dni morza, lecz mam remont w domu i jestem głównym pomocnikiem majstra i nie mogę sobie pozwolić na taki wyjazd, a już wcześniej planowałem przyjechać na całe dni morza, wypić jakieś piwko, a tu wałek

ciesze się że moge w niedziele przyjechać w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

maluch na space byl ... tak .. space 15".

 

bmw e39 bylo na 4 sztukach VIBE Black Death ... ale w czasie testow dwa Black Death zrobily Black Dead i zostaly tylko dwa ... ale wynik zacny w dbl wyszedl.

 

pozatym 8 wzmakow vibe bass box i 5 aku ... (w tym 4 zolte stingery).

 

to mowilem ja ... niunius ... nie chcialo mi sie przelogowywac bo zip hasla nie pamieta :/ heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten z saxo z dwoma mx'ami też nie oszczędzał prądu, zamiast w sobotę spokojnie testować, to na samych zawodach ganiał za płytkami i testował, gdzie miał 3 aku i ori altek i jakiś tam prostownik i na 100% nie miał naładowanych tych aku, jak by chciał to by miał dużo lepszy wynik, ale może będzie miał nauczke na przyszłość, spadki miał konkretne, nie pamiętam ile pokazywało na wyświetlaczu od kondka

 

i mówił że skrzynki ma strojone na 120Hz jak na moją wiedze to chyba troche za dużo

 

 

a jeszcze mnie zastanawia taki słaby wynik audi 80, coś mi tam facet gadał że głośnik nie wygrzany, ale mimo wszystko miał słaby wynik, miał coś koło 140dB o ile dobrze pamiętam

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASS2XP ale wynik jak na pierwsze zawody to dałes konkret powyżej 150dB jestem ciekaw ile wydusisz na nowych aku

no jest jeszcze troche do zrobienia, moze sie poprawi wynik:) glosniczek narazie chodzil lacznie ok 50min, nie mam gdzie go rozruszac. zobaczymy w polowie lipca co pokaze miernik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...