Skocz do zawartości

Dobry Subik 200 mm...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc przyszedł czas na tył mojej Octavki a dokładnie to co już w niej posiadam:

- Radio: Pioneer DEH-P3500MP

- W drzwiach: 165mm Signat L16

- Tweeterki Sinuslive

- Zasilanko przodu: Alpine 3537

 

Teraz szukam jakiegoś głośniczka 200mm głośniczka do bagażnika w miare nie dużej skrzynce .. To co mnie interesuje to uzupełnienie pasma dolnego :orany: a dokładnie to nie musi że tak powiem łupać na pół ulicy a dobrze grać :oczami:

Muzyka jakiej słucham to Techno, to co leci w radiu (RMF MAXX hehe :D ) i czasem troszke Hi-Hopu (jak chcę coś z zejściem).

Sprawa jest jeszcze ciutke skomplikowana bo nie mam na to wiele już kasy a coś koło 100-150zł :hyhy: skrzynkę zrobiłbym sobie sam..

 

Wspomnę że wcześniej miałem Lanzarka max 12 i CP HPB1502 ale psrzedane razem z BMW i teraz tak już lajtowo do Octavki :D

 

Zabudowa na wzór jaka mnie interesuje :

http://img43.imageshack.us/img43/190/skodaoctaviazabudowajla.th.jpg

(Sorki za kopiowanie czyjejś fotki ale to tylko dla wzoru mam nadzieje że nie będzie o to problemu)

 

 

Proszę o propozycje..

Z góry dzięki za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kasie pozostaje Ci szukać jedynie okazji w używkach.

Kilka propozycji(czego warto szukać):

- Hertz ES200

- Mivoc XAW210HC

- Intertechnik MDS08

- Audio System HX08SQ

 

Jeśli sub ma uzupełniać przód to poszedłbym w kierunku AS(sam jakiś czas temu kupiłem takiego za 200zł, używka w igła stanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanko gdzie mogę go kupić bo na alledropgo nie ma??

 

SP 202 miało być. Mała literówka Carpower SP202. no na Alledrogo rzeczywiście nie ma ... Poszukaj w sklepach internetowych , albo jakiś hurtowniach... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem mogę Ci polecić RE Audio RE-8 S4 - http://essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,2...37&pid=1637 Jak na 20cm to robi niezłą robotę. Fajnie się spisywał u Kolegi z forum - maxtz - w tym temacie możesz co nieco poczytać - http://strefacaraudio.pl/forum/topics4/cor...axtz-vt2130.htm :hyhy:

 

Tyle, że na tą chwilę jest problem z dostępnością głośnika :/

 

[ Dodano: 2009-05-29, 20:13 ]

Sprawa jest jeszcze ciutke skomplikowana bo nie mam na to wiele już kasy a coś koło 100-150zł

 

Upss nie doczytałem - w każdym razie polecam RE Audio :D Może uda się znaleźć używkę :niepewny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad RE ale wiesz jak to jest z kasą to raz a dwa obszukałem się i nie ma używki :D

 

a dwa to czym by można zasilić takiego Alpierdzika?? troche wstyd o pytania do takiego głośnika ale tymczasowo chyba by mi wystarczył do hatchbacka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te re-audio przestali chyba produkowac, bo ja chcialem kupic re10 s4 i czekalem miesiac na przyjazd dostawy ze stanow i nie rpzyszly w ogole te suby i okazalo sie z nie beda jej juz produkowac, jak widac re8 s4 tez nie ma pisze chwilowo brak, wiec cala serie chyba wymieniaja na jakas nowa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...