Skocz do zawartości

wzmacniacz. maly budzet, napedzenie 25cm suba


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak juz nie ktorzy wiedz,a moj stary wzmacniacz jest do wywalenia, a wiec musze kupic nowy, ma napedzac głosnik niskotonowy w skrzyni zamknietej, firmy magnata starej serii, 25cm mocy nie wiem, maksymalnie wydaje mi sie, ze 120- 150W rms, moze mniej., myslałem nad:

soling sk2060

http://www.allegro.pl/item637763379_hurt_t...fet_sk2060.html

 

tani i ponoc dobry, słyszałem u kolegi jak gra i ładnie napedza suba 25cm. daje rade

 

albo dołozyc i od razu miec cos wiekszego i lepszego, ale warunek musi byc jeden, ma byc nowka, nie chce sie nacia znowu na uzywke i miec mase problemow, z cos nie chodzi.

 

blaupunkt gta 260

http://www.allegro.pl/item639024083_wzmacn...ncja_sklep.html

 

magnat ultra 2000

http://www.allegro.pl/item641918151_wzmacn...ultra_2000.html

 

magnat edition two

http://www.allegro.pl/item632812806_magnat...wzmacniacz.html

 

najbardziej bym sie skłaniał ku temu pierwszemu, bo go słyszałem, nie mam duzo pieniedzy, jestem uczniem, zaczynam zabawe z CA, wiec nie potrzebuje jakiegos supoer sprzetu, co do tych wyzej wymienionych drozszych przeze mnie to hm.. wolałbym nie kupowac az takich drogich wzmakow, bo jednak sie jeszcze ucze i ciezko zarabiam w dni wolne.

 

[ Dodano: 2009-05-21, 19:33 ]

a i najlepiej, zeby wzmak dało sie kupic w saturnie, albo media markt, zebym nie miał problemu z gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz kupowac takie nowki Solinga to wyciagnij ze strychu to co miałes- niewielka roznica, nie zdziwilbym sie gdyby ani jeden ani drugi nie mialy nawet przetwornicy...

a i najlepiej, zeby wzmak dało sie kupic w saturnie, albo media markt, zebym nie miał problemu z gwarancja.
Nie masz kasy a chcesz nowke to po prostu tam idz i wybierz sobie cokolwiek Ci pasuje... Nie rozumiem w takim razie po co ten temat wogole?... Nie dosc ze z hipermarketu to jeszcze tani i dobry- Takie rzeczy to nawet nie w Erze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum nas zle.. Tu nie chodzi o to ze chcemy sie popisywac drogimi sprzetami itd.. Ale doradzamy w wyborze JAKOSCI, mozna zrobic cos taniej,ale..bez przesady..

To jest niestety smutna prawda, wiem ze to boli, ale nie chodzi o to aby komus dokuczyc, ale uswiadomic ze pewne rzeczy nie polegaa na tym ze wejdziesz zapytasz sie, kupisz cos za 100-200zł i bedzie git.. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz, fajnie by bylo robic cos w granicach 100zł, ale ci co sie znaja nie poleca ci czegos za 100zł z nowych wzmaków..

Jest to alternatywa ale ja dla przykladu-wole sobie kupic lepsze radio jak budowac sprzet na wzmaku za 100zł (nowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dzieki nara, myslałem, ze cos mi pomozecie, ale u was tylko kasa i kasa i kasa, jak kasy nie masz to np. blaupunkt gta 260 jest do bani. powodzenia, trzymajcie sie.

 

Tylko chłopcze drogi kupisz coś za 200 zł a zagra gorzej niż radio!

 

Uświadom sobie to, ze my tutaj doradzamy coś w miarę dobrego.. A to niestety kosztuje..

 

Ale zamiast dać 300 zł od razu na wzmak idąc Twoim myśleniem zrobisz tak:

 

Kupisz wzmak za 200 zł a będzie grał fatalnie. Więc będziesz musiał w końcu kupić za 300..

 

Co daje, ze wydasz 500 zł, a można było od razu kupic coś aby Cię zadowoliło..

 

Wybacz, ale my nie dostajemy kasy za to, ze doradzimy Ci jakiś sprzęt, firma której sprzęt polecimy nie da nam za to ani zł...

 

Po prostu chcemy Ci doradzić coś w ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...