Skocz do zawartości

Wyjazd Chorwacja


ROBSONBERCIK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hello.
Poszukuję chętnych na wyjazd na Chorwację 13-21 .08.16.
 
 
Kolega z którym miałem wspólnie jechać musiał zrezygnować .
Rezerwacja , zaliczka pozostała i szkoda ją odwoływać .
Zajmuję sąsiedni apartament "a" .
Koszt za kwaterę to 55 euro/dzień za 4 osoby.
Więc jeżeli szukasz gdzie pojechać na wakacje to skontaktuj się ze mną.
Pojedziemy na 2 samochody :-)
Całkowity koszt wyjazdu nie będzie wyższy niż wyjazd nad nasze morze .Pogoda gwarantowana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Po ptakach już nie aktualne.

Wyjazd 13.08. Bo kwatera dostepna od godziny 12:00 dnia 14.08.

Kawalek drogi jest i te 20 godzin sie jedzie.

 

Jakby ktoś szukał na przyszłość to polecam miejscówe jak i właściciela.

Mega pozytywny gość, mogę udostępnić kontakt tel.

Można się dogadać i zapłacić mniej za wakacje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ogarniasz co wszyscy widzą w tej Chorwacji, tzn że tam nigdy nie byłeś.

Po pierwsze pogoda, na południu tego kraju rzadko się zdarza żeby jej nie było, jest słonecznie i bardzo ciepło, minimum 30 stopni, przeważnie około 34-36.

Druga sprawa woda, czysta i ciepła, a nie taka jak w naszym morzu.

Trzecia sprawa cena. Ja mieszkam na Śląsku, więc nad morze mam 650km w jedną stronę. Na Chorwacje tam gdzie jadę za dwa tygodnie i gdzie byłem rok temu mam 1140km (Baska Voda). Czas jazdy w tym terminie to okolo 10-12h. A jakbym miał kupić trzy bilety (ja, żona i dziecko) na samolot w dwie strony, to taniej wyjdzie samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już po ptokach to i można na spokojnie podyskutować.

Osobiście byłem z narzeczoną rok temu w Chorwacji (wyjazd autokarem)i płaciliśmy coś 1300zł za osobę, wyjazd na 10 dni (noclegów chyba 9 lub 10 nie pamiętam). Moje wrażenia jak i wspomnienia są mega pozytywne. Pogoda, woda, okolica, widoki... Wypożyczenie skutera i jazda między samochodami w korkach, coś pięknego. Mega fajne i piękne wspomnienia ale...po czasie człowiek zawsze pragnie czegoś nowego.

 

W tym roku po prostu nam się nie chciało... ta podróż, daleko od domu itp. Wybraliśmy polskie morze. Wyjazd marzenie, powrót do korzeni! Parawaning, plażing, browaring! Polskie morze ma swój urok ale i również swoje minusy... Musisz trafić w pogodę :D To jest duuuuży minus. Kolejna sprawa to syf żarcie i chińszczyzna na "bazarkach". Nad polskim morzem trzeba samemu robić sobie jedzenie i to nie z oszczędności... Śmiać się chce, że tylu ludzi w tych barach itp. Płacisz grubą kasę za jedzenie a dostajesz syf. Jak raz zobaczyłem swojego hamburgera za 14 zł to myślałem, że ich tam rozniosę... Nie wspominam już nawet o świeżych smażonych rybach, które to Bałtyku nie widziały nawet na oczy. To samo lody, kupujesz jakieś drogie badziewie i liżesz dosłownie samą wodę. W dniu wyjazdy narzeczona chciała kupić sobie jakąś pierdółkę typu koraliki na rękę, mówię: jak chcesz to jasne uciesz się(choć zna moje podejście), tylko pozwól, że przed kupnem coś sprawdzę... oczywiście zrezygnowaliśmy z zakupu bo narzeczona po kilku minutach noszenia miałaby czarną rękę!

Prawda jest taka, że prawdziwe polskie morze skończyło się jakieś 10 lat temu. Teraz polskie morze kojarzy mi się z tandetą, chińszczyzną i wyzyskiem. Ale i tak lubię tam wracać :) Wyjazd nad morze? Jeśli ma być pogoda to oczywiście ale trzeba się trzymać jednej zasady: kupuj tylko to co jest Ci niezbędne i nie daj się robić w H**

 

Ja przykładowo preferuję wyjazdy raz nad polskie morze, a przykładowo za rok do Chorwacji i na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nad naszym morzem byłem trzy lata temu i tak naprawdę byłem tam tylko 4 dni, bo tylko tyle było super pogody.

Gdy jechałem nad Bałtyk to burze już przemijały, a gdy jechalem do domu to znów przed nimi uciekałem.

Ale było super, tak morze ma swój urok, woda wtedy miała chyba 17 stopni ale mnie i setkom innym ludziom to nie przeszkadzało. Szkoda tylko że jak moi rodzice jechali tydzien po nas to już był zakaz wchodzenia do wody bo przyszedł jakiś mroźny front z nad północy i woda miała 12-13 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat wrócił i nie widziałem po nim strachu... Byłem kilka razy i nic co wzbudziłoby obawy nie widziałem. Medialne popeliny...

1000-1500km za kółkiem jest bezpieczniejsze :wink2:


 

 


do Egiptu strach latać tak samo jak Turcja

Słabe porównanie.

http://www.hurghada24.pl/#!hurghada-dla-polakow/c14po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...