Skocz do zawartości

instalka dla "krzykaczy"


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez takich rzeczy nie jestem w stanie poki co rozpoznac, ale nie przecze ze nei bede potrafił kiedy posłucham poprawnie zestrojonej sceny...
na początek polecam dobre płyty jazzowe, akustyczne, np. Acoustic Room 47, Buena Vista Social Club, dobre też sa tez płyty z zawodow sound off (sql).. świetne do zabaw z czasówkami i balansem no i trzeba słuchać, słuchać, słuchać, słuchać......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pod koniec maja spot w gliwicach("gliwicka wiosna").

Na pewno zjawi się co najmniej kilka ciekawych aut.

Przyjedź posłuchaj i sam ocenisz czy słyszysz różnicę czy nie.

 

Też nie jestem audiofilem, nie mam słuchu absolutnego itp. Ale mając możliwość porównania kilku zestawów potrafię zauważyć różnicę i podejrzewam, że wiele osób(w tym i ty) dałoby radę. Wystarczy tylko chcieć i mieć możliwość posłuchać kilku dobrych instalek.

 

p.s. z tymi emotami to chyba jakis glupi zart ...

Dlaczego? Temat zaczynasz z małej litery, zamiast używać kropki używasz emoty. Połowe twoich postów w tym temacie przeczytałem po łebkach z racji nadmiaru emot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pod koniec maja spot w gliwicach("gliwicka wiosna").

Na pewno zjawi się co najmniej kilka ciekawych aut.

Przyjedź posłuchaj i sam ocenisz czy słyszysz różnicę czy nie.

 

Też nie jestem audiofilem, nie mam słuchu absolutnego itp. Ale mając możliwość porównania kilku zestawów potrafię zauważyć różnicę i podejrzewam, że wiele osób(w tym i ty) dałoby radę. Wystarczy tylko chcieć i mieć możliwość posłuchać kilku dobrych instalek.

 

p.s. z tymi emotami to chyba jakis glupi zart ...

Dlaczego? Temat zaczynasz z małej litery, zamiast używać kropki używasz emoty. Połowe twoich postów w tym temacie przeczytałem po łebkach z racji nadmiaru emot.

 

A znasz może dokładny termin tego spotu?Byłbym zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...