Skocz do zawartości

Kompletne Car Audio Brax, Helix, Pioneer, Phase Linear


Gofer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, niestety z braku czasu porzucam na dłuższy czas rzemiosło. Jeżdżę autem firmowym i pozostaje mi Audi z zabudową i sprzętem, które stoi i się marnuje. Nie chcę sprzedawać klocków pojedynczo bo nie mam czasu na wyprucie sprzętu i kabli, a poza tym zabudowa jest całkiem ładna i szkoda mi to wszystko rozwalać. Są to setki godzin włożone w misterne zbieranie i montowanie każdego elementu. Może jestem sentymentalny, ale każdą najmniejszą pierdółkę wykonałem własnoręcznie i chciałbym żeby znalazła się chętna osoba, która mogła by się cieszyć tym autem.

 

 

Poniżej link do tematu na tym forum: 

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/31495-kolejna-a6-stka/

 

 

Sprzęt jest w bardzo dobrym stanie. Jedynie pleksa na jednym ze wzmacniaczy delikatnie się odkształciła od słońca. Mogę pomóc w ściągnięciu takiej z Audiotech Fisher (myślę, że jest to wykonalne, bo kupowałem od nich maskownice do Matrixów i kosztowały mnie 100zł).

 

 

Autem w 2013r wygrałem ligę w Emma w kategorii Advanced Unlimited, zdobyłem tytuł mistrza Anglii i zakwalifikowałem się do mistrzostw Europy. 

 

Na chwilę obecną auto nie jest zestrojone, ale nie stanowi to większego problemu - można z niego dużo wydusić :-)

 

 

 

Poniżej lista sprzętu:

 

Głośniki: Brax Matrix 1.1, 2.1, 6.1PP, Sub Phase Linear Alliante 12Si LTD 

 

Jednostka: Pioneer Dex P9 i procesor Deq P9

 

Wzmacniacze: 2x Helix A2, 1x Helix A4

 

Okablowanie: Audison Sonus, AIV Colorado, Stinger

 

Akumulator: Odyssey  PC1750-65

 

Kondensator Helix

 

 

System w pełni aktywny 3-way + sub.

 

Cena wszystkiego to 15.500zł, auto w gratisie.

 

 

Pozdrawiam

 

Rafał

tel. 512 668 178

post-11021-0-18583800-1468584178_thumb.jpg

post-11021-0-65497000-1468584182_thumb.jpg

post-11021-0-49792000-1468584187_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...