Skocz do zawartości

Zestaw na przód do 400 pln + wzmak 300 pln


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

HeheXD dzięki:D właśnie mam zamiar robić fotki:D qrde troche mniej myslalem ze za kable wyjdzie:/ mysle czy by narazie nei zrezygnowac z wzmaka bo chyba focale dadza rade pod samym radiem jakos zagrac?? a potem dozbierac np na u-dimension jr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel ostatnio na alledrogo wyczail caly zestaw kabli Dietz'a(oryginal) za 85zl. = zasilanie "+" i "-", RCA+remote, bezpiecznik plus konektorki http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif z tym ze przekroj kabla zasilajacego tylko 10mm^2 w tym zestawie, a tobie moze byc malo :) ale szukaj bo to jakas hurtownia i robi wyprzedaze swoich "okablowan", gdzies z Krakowa chyba :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzięki za cynkXD wlasciwie musze juz zaczac szuakc powoli:D bo juz niedlugo koniec maturki i zaczynamy zabawe:D juz nie moge sie doczekac:D A z tym zeby narazie Focale podlaczyc pod samo radio, a potem dokopic lepszego wzmaka to dobry pomysl?? zagraja jakos?? i czy sie nei uszkodzą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek90 zagraja te focale tylko slabiutko :D spalic sie nie powinny bo dostana ile tam w radiu w rms moze byc mocy :) z 25watt :D, raczej :D zartuje nic sie stanie :D tylko nie pokaza swojego "pazura" :?: tez mam narazie spiety zestaw pod radio tylko( brak czasu do montazu wzmaka :] ) i nic sie nie dzieje glosnikom, tylko ze cienko graja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no ale jakoś pograją:hyhy: Jeszcze jedno pytanie bo tak mnie to męczy strasznie bo w jakimś teście głośniki AIV Green Power SLX 165 Deluxe dostaly tyle samo pkt co focale a1

LINK

Miał ktoś styczność z AIV Green Power SLX 165 Deluxe ?? prosiłbym o opinie o nich i wrażenie:) a w najlepszym wypadku o porównanie z focalami:) będe bardzo wdzięczny:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie słuchałem a z wzmacniaczy które jeszcze moge polecić to:

-alpine v12 f400

-sony xm5540 (w ogole stara seria xm..)

-mimo wszystka axton impact (kocykowy, czasami przytłumiony, ale swoją drogą chciałbym go usłyszeć na Hertz'ach DSK http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif )

ale w przypadku focali najrozsądniejszy bedzie moim zdaniem mimo wszystko Juniorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...