Skocz do zawartości

co o tym zestawie myslicie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałem założyć nowy temat ale podepnę się do tego http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Chodzi mi o zdanie bardziej doświadczonych ludzi w kwestii CA.

Przejdę do rzeczy. Chcę złożyć sobie CA do przyszłego samochodu (aktualnie brak ale w wakacje coś się kupi prawdopodobnie będzie to Golf III TDi)

 

Myślę nad jednostką sterującą CLARION DXZ588RUSB

Wzmacniacz używany Rockford Fosgate Punch 501X o ile taki znjadę. Jak mi sie nie uda to poszukam U.S.Amps XT-1600.4.

Głośniki μ-Dimension EL-6 Comp lub TEC XP6K 165 mm. Tu mam dylemat bo nie jestem osłuchany w tej kwestii i chciałbym znaleść głośniki żeby dominowały średnie tony z woofera.

Sub: BSW124-II (ten głośnik mam i leży mi w pudełeczku :D )kupiłem go w tamte wakacje i chcę go wykorzystać w CA.

 

Chciałbym kupić sprzęt używany (głośniki, wzmacniacz i radyjko) ale z pewnego źródła.

W pierwszej kolejności jestem zainteresowany kupnem wzmacniacza i okablowania do samochodu, później będą głośniki na przód i radio.

 

Aktualnie jeśli chodzi o kasę to mam z 600zł Jakby mi się udało sprzedać koniec mocy to byłoby 1100zł więcej. W wakacje idę do pracy więc pieniądze będą :zly:

 

Pozdrawiam i czekam na opinie i porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stał bo nawet sie przymierzałem do niego, ale ostatecznie tweetery kupiłem.. no wiesz.. na pewno aukcja dobrnie do mniej niz 1200 zł. wiec troche na wzmaka by zostało coś by sie dołożyło(powiedzmy jakiś dls serii A) no a jakość... chyba nawet nie ma co porównywać.. chodzi mi stosunek różnicy jakość/cena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...