Skocz do zawartości

Wyprzedaż instalacji i półek.


ulis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Sytuacja finansowa zmusza mnie do dalszej zabawy z CA. Na sprzedaż jest cała instalacja że wszystkim co udało się tam kiedyś upolować.

 

 

1. Sub Focal k2 Power 27kx. Każdy możliwości i potencjał zna. Zadbany i traktowany z poszanowaniem. Dostawał 250w więc nie zmęczony. Głośnik w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Do suba mam porządnie wykonana skrzynie Closed (Podwójny front, 22mm MDF klejone i skręcamy, kocyk Sinuslive) 40l netto z oryginalna maskownica i porządnym gniazdem Hollywood.

 

Cena za kpl 950 zł

 

 

2. Subwoofer z jako taka skrzynia ok 30l z wiora. I głośnikiem Helix b30 2x2Ohm. Głośnik w idealnym stanie.

 

Oddam za 200zl.

 

 

3. Adapter Alpine KCA 400C w idealnym stanie w pełni sprawny.

 

500zl

 

 

4. Zmieniarka Alpine CHA 624. Z au netem i magazynkiem. Bez ryski w perfekcyjnym stanie.

 

160zl.

 

5. Zmieniarka Alpine CHA 605 w idealnym stanie technicznym i wizualnym z magazynkiem i ainetem.

 

300zl

 

6. Alpine 7939 i 7939r. Jedno i drugie sprawne. 7939 troszkę gorszy panel a w 39r jedna zielona dioda padła. Oba po czyszczeniu i regulacji lasera.

 

500zl za sztukę

 

7. Alpine CDA 7944r. Panel wizualnie 5. Obudowa 4. Po wymianie kostki z tyłu bo jakiś gigant ja wyrzucił. Wszystko w 100% sprawne. Laser po czyszczeniu i regulacji

 

500zl.

 

8. Kondensator BRAX 1F bez wyświetlacza. W ori drewnianym pudełku i oryginalnymi mocowaniami. Stan BDB

 

300zl

 

Wszytko będę aktualizował na bieżąco. Jutro dorzucę głośniki piece i procesor z fotkami.

 

Pytać i negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...