Skocz do zawartości

Używany sprzęt estradowy na nieduże imprezy, kolumny + powermikser


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję dla taty jakiegoś sprzętu do nagłośnienia niedużych imprez, powiedzmy na 30-50 osób w lokalu, czasem w plenerze. Szukam sprzętu używanego estradowego, budżet na wydanie to około 2500 zł za kolumny i powermixer. Czy jest ktoś tutaj na forum kto się zna trochę na tym sprzęcie i może polecić coś sprawdzonego jak np. sprawdzone sprzęty do CA, czyli R6A, Tempo 6 itp? :-)

 

Będę wdzięczy za pomoc i doradzenie w tym temacie, nawet nakierowanie do czego dążyć przy takim budżetowym systemie. 

 

Coś tam poczytałem na necie i z grubsza ludzie polecają np. firmę LDM np:

LDM PLP-315 stan bdb z najlepszym driverem w PLP

http://allegro.pl/ldm-plp-315-stan-bdb-z-najlepszym-driverem-w-plp-i6221174455.html#thumb/1

 

albo kolumny JBL, najlepiej ze starszych serii:

 

JBL M350 MK II Kolumny głośniki

 

http://olx.pl/oferta/jbl-m350-mk-ii-kolumny-glosniki-CID751-IDfQzhZ.html#770aa96e24

 

To tylko przykłady, liczę na waszą pomoc.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak powermixery ale sam korzystam z końcówki ads obecnie i jestem zadowolony, wiec jesli nie musi byc koniecznie powermixer to szukal bym końcówki ads, dosc tanie i dobre. Kolumny w uzywce cerwin Vega sie czasami trafiają bardzo fajne. Sam używam diy na stx ale mam obecnie tylko nadstawki, jakiś dol 15-18" by sie przydal;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście śmiało mogę polecić aktywny zestaw 2.1 Powerworks Sound House - w tej cenie ciężko znaleźć coś przyzwoicie grającego i z takim zapasem mocy.

Imprezy do nawet 100 osób obsłuży z palcem - a do 2,5 kzł spokojnie zmieścisz się za używkę + mixer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...