Skocz do zawartości

[S] DLS A5 i TA2 , PXA800 ,Esotary, XES L50, Helix A6, Brax 2.1,


SoundTerapy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Zdecydowałem się na sprzedaż kilku klocków z mojej kolekcji  - 

 

1.  Procesor Alpine Pxa 800  - Używany w stanie idealnym od pierwszego właściciela - jeździł w aucie żony. Nigdy nie naprawiany, nie grzebany. W zestawie - pudło ,papiery , kostka zasilająca , dwie płyty Cd (PDf + soft) , brak kabla ai-net - został w aucie - (nowy ok 50-60zł na Allegro) 

Cena 2100 zł

 

2. Wzmacniacz DLS TA 2 Używany w b.dobrym stanie - kilka minimalnych rysek - od pierwszego właściciela , Nigdy nie naprawiany czy grzebany, 

 

Cena - 2499 zł

 

3. Wzmacniacz DLS  A5 w dobrym/ b.dobrym stanie - kilka drobnych rys  - od pierwszego właściciela , Nigdy nie naprawiany, nie grzebany . Porównując do innych zajechanych sztuk na portalach - rewelacja.

 

Cena - 1499 zł 

 

4. Głośniki średnio-tonowe Brax 2.1 - Chyba najlepszy kopułkowy średniak do auta.

 Używany w stanie dobrym ,  ślady montażu ,oryginalne pudełko jest - Jeździł ze mną około roku..

 Dla spokoju chętnie dołączę mega dokładne foty  

Cena  - 1400 zł 

 

5. Zestaw przedni Dynaudio Esotar - 110 (tweeter) + 650 (woofer) - 

Na temat zestawu nie będę się rozpisywał bo pasjonaci wiedzą co to za rarytas.

Zestaw zakupiłem używany od forumowicza. 

Z tego co mi wiadomo to tweetery pochodzą od Pana J.Bożyka - są w idealnym stanie oczywiście w pudełku. Dodatkowo dołączony drugi mniejszy aluminiowy front dla tweeterów.

 Woofery były kupione jako nówki z Niemiec z hifisound.de przez Disastera.

 

Cena za całość (tweetery+woofery- nie sprzedaję oddzielnie) to 4999 PLN  (same tweetery kosztuja ok 1300-1400 $ lub euro a tutaj cały zestaw w podobnej cenie)

 

 

6. Subwoofer XES L50 - absolutny rarytas - biały kruk.

 Kupiłem nówkę w kartonie. Jeździł ze mną 3 miesiące aż do sprzedaży auta. Stan idealny - minimalne ślady po wkrętach.

Duża skuteczność - nie wymaga elektrowni do napędzenia.

Jeden z najszybszych i najbardziej barwnych subów jakie słyszałem.

Myślę że masakruje grą 99% produkowanych teraz pseudo hi-endowych buczydeł.

 

Cena - 1600 zł  w chwili obecnej nie podlega negocjacji - zbyt długo na niego polowałem a dostanie takiej sztuki graniczy chyba z cudem.

 

7. Wzmacniacz Helix A6 - Używany w b.dobrym stanie - drobne rysy na plexi ale to bolączka tych pieców , nie naprawiany, nie tuningowany i nie zajechany jak to bywa ze sztukami kręcącymi sięna portalach aukcyjnych.

Jak poszukam to chyba jeszcze pudło i papiery się gdzieś znajdzie.

Świetny piec do napędzenia całego systemu, wyjątkowo "niski" i przyjemny w montażu - cały czas jeździ i gra w wentylowanej zabudowie w aucie żony.

 

Cena 1800 zł - nie podlega negocjacji - jeżeli się nie sprzeda to zostaje i poczeka na lepsze czasy :)

 

 

Nie będę wypisywał wszystkich parametrów oferowanych sprzętów- myślę że zainteresowani doskonale je znają lub odnajdą w sieci.

Ceny do delikatnej negocjacji. Dodatkowe info i zdjęcia dla zainteresowanych na maila lub  mms-em.

Kontakt na priv lub sms pod nr tel - 693-394-853 ( oddzwonię )

 

Pozdrawiam 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw przedni Dynaudio Esotar - 110 (tweeter) + 650 (woofer) - Rezerwacja do środy na cały zestaw .

 

Dls A5 - Wstępna rezerwacja do przyszłego tyg , chyb że najdzie się klient na zestaw A5 +TA2.

 

Procesor Alpine Pxa 800 -  Nowa cena - 1999 zł 

 

Braxy 2.1  - nowa cena 1350 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esotary wracają z rezerwacji  - niestety ja to w życiu bywa żona dowiedziała się o planowanym zakupie   :wink:   hehehe 

Są chętni na tweetery - sprzedam tylko i wyłącznie jak znajdzie się zdecydowany na woofery - cena za wysoko-tonowe 2900 zł .

 

DLS A5 - dalej w rezerwacji do przyszłego tygodnia.

 

Braxy 2.1 - nowa cena - 1300 zł

 

P.S.

Proszę zainteresowanych o rezerwowanie tylko w przypadku prawdziwego zainteresowania.

Masa chętnych a potem kontakt się urywa i zero odpowiedzi - nieładnie….. :kwasny: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...