Skocz do zawartości

serwis mazdy


pretor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mazda Polska isnieje chyba od 2009

Wszystko wczesniejsze nawet kupione w polsce to tak naprawdę mazda Niemcy i trudno o historie

Wiem bo sam to sprawdzałem kilka lat temu i mazda polska nie dostała dostepu do niemieckich baz danych

Chyba ze są zrobione jakies upgready bazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do któregoś roku jest papierowa książka, a od 5 czy 6 lat jest juz system elektroniczny DSR. Ja sprawdzałem w 2 sztukach i jest dostęp. Na forum Mazdy jest wątek o DSR. Gościu za 10 czy 15 zł przysyła wydruk z systemu.

 

Dasz rade mi to zobaczyc ten watek I przeslac link ?? Wlasnie sprzedajacy mowil ze w tym roczniku 2008 juz ten elektroniczny system byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor jest dobry i wcale nie bardziej awaryjny niz inne. Po prostu trzeba kontrolować kilka punktów, a poza tym jak zazwyczaj. Jak dbasz tak masz.

Mimo wszystko ja brałam 2.0 147km w benzynie i na podtlenek :)

Wiesz mnie sie osobiscie lepiej jezdzi dieslami niz benzin ale kto wie.

A patrzales moze za tym linkiem mazdy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie mam nic lepszego teraz do roboty więc założyłem sobie że zrobię 1347 postów później dam sobie spokój.

Jeśli odpowiedz Cię statysfakcjonuje to OK jeśli nie ktoś będzie musiał z tym żyć.

 

Dziękuje za uwagę postaram się zmienic podejście i więcej wnośić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek w zeszłym tygodniu mazda 6, szwagra pojechała do pl, chyba 7 lat, troche powypadkowa a teraz na koniec jeszcze ja grad dopadł.

Co pózniej to nie bedzie jego :)

 

Pewnie będzie wystawiona total bezwypadek :D, ostatnio ze znajomym rozmawiałem co handluje trochę autami, że gość skasował auto wgnieciony dach itp. tydzień później wystawiona na komisie w radomiu z jego blachami itd, wzieli wycili dach z innej wspawali na slupkach no i nowka cewka zero wypadku ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...