Skocz do zawartości

Skrzynia br do PY-PA300F4


agentczor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem bardzo tanio głośnik Peiying PY-PA300F4 i postanowiłem zobaczyć jak to zagra...

Zmajstrowałem mu skrzynię br 55l jednak mam problem z doborem br bo w parametrach brakuje Fs...

 

Pomoże ktoś? Średnica BR ma być 10cm

 

DANE TECHNICZNE:

 

Rozmiar: 30 cm

Moc Max: 500 W

Moc RMS: 250 W

Pasmo przenoszenia: 20 - 3.000 Hz

Efektywność: 88 dB

Impedancja: 4 Ω

Magnes: 50 oz

Cewka: 50 mm

Membrana: papier nietłoczony

PARAMETRY T/S:

 

Revc: 3,4 Ohm

Fo: 39,828 Hz

Sd: 49,827

Md: 95,790 g

BL: 13,257

Qms: 4,463

Qts: 0,487

Qes: 0,547

No: 0,541 %

SPLo: 89,3 dB

Vas: 48,38

Cms: 141,399 u

Krm: 2,703

Erm: 0,868

Mms: 112,933 g

Mmd: 106,679

Kxm: 15,961

Exm: 0,734

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten glosnik w BR i dawal sobie rade gral dosc glosno i sporo sie wychylal teraz mam ten glosniczek w closed bo zalezalo mi na miejscu ale jest juz slabiej. Glosniczki maja wade, chcodzi o przewody idace z zaciskow do cewki, stukaja o membrane przy glosniejszym sluchaniu w BR nie bylo tego tak slychac ale jak wlozylem go w closed to slychac to wyraznie. Jednego juz na gwarancje oddalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że przedtem miałem ES200 najpierw w br potem w klozecie i była kupa straszna tzn pod wzgledem brzmienia może i był lepszy...

 

Peiying robi ogromny hałas pod Blau GTA2... Dodam że narazie skrzynka zrobiona w godzinę więc bez portu br(jest tylko otwór i słabo uszczelniona...)

 

Nie znam się na tym ale na ucho nie schodzi bardzo nisko - tyle że jest głośny - może właśnei kwestia strojenia...

Jak to ogarnę podjadę do CCA pomierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynałem od tego glosnika-był fajny jak za tak smieszne pieniadze..Wiadomo walniecie to jedno jakosc to drugie ale jak dla kogos poczatkujacego jest ok. Glosniczek jak najbardziej sie nadaje do BR a na jego parametry i tak nie ma co patrzec-troszke są naginane :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...