Skocz do zawartości

bmw e39 - glosniki 13 cm - wymiana


kiko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam . w mojej e39 chce wymienic glosniki. sa tam 13 cm 25W :)

 

poleceno mi 16 cm glosniki lecz jest problem z zamontowaniem ich. oryginalne glosniki montowane sa w takiej plastikowej skrzynce cos w stylu tuby.

 

 

z tylu w suficie sa takie same glosniki co w przednich drzwiach.

 

wszystko to chce zasilic wzmacniaczem 4x50W

 

czy ktos bawil sie z takim czyms ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee helixy nie az tak mocno, jakosciowo moga "zbić wite"

Ja się zastanawiam czy jest w ogóle sens wymieniać seryjne głośniki na helixy.

Skoku w jakości dźwięku wg mnie nie będzie, a jeśli będzie to nie wart nakładów.

Moim zdaniem lepiej dołożyć do czegoś konkretniejszego(co najmniej u-dim element)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do helixow to powiem tak: Pod samym radiem czyli w konfiguracji jaka jest czesto polecana przy malym budzecie, Helixy zagraly gorzej i to duzo gorzej od fabrycznego systemu w Vectrze. Wiec mysle ze one jednak wcale takie cudowne nie sa i wzmak duzo w tej sytuacji raczej nie zmieni. Tyle odemnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownywalem... Kupilem full stock omege, pozniej zmienilem radio, pozniej doszly helixy a pozniej wzmak pod nie...

Swoja droga Helixy Cursora na ktore tak narzekał a raczej woofery z nich siedza teraz u kumpla zamiast seryjnego naglosnienia laguny w niezrobionych drzwiach... Kiedy je zmieniał japa mu sie cieszyła...

 

Swoja droga w cenie helixa mozna znalezc byc moze zestaw rowniez warty uwagi, ale nie zgodze sie ze stwierdzeniem ze to pieniadze wyrzucne w bloto, szczegolnie po przejsciu z 13cm seri...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widocznie moje glosniki przeszly mniej od twoich :) Autentycznie lepiej brzmi naglosnienie fabryczne w vectrze i to nie tylko moje zdanie ale kilku osob wiec cos w tym musi chyba byc :) Chyba ze odkrece maskownice w Viki i sie zdziwie i nie bedzie fabrycznych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze odkrece maskownice w Viki i sie zdziwie i nie bedzie fabrycznych :)
to porownywales czy nie? Bo sie sam zapetlasz... Przed chwila napisales ze :
Pod samym radiem czyli w konfiguracji jaka jest czesto polecana przy malym budzecie, Helixy zagraly gorzej i to duzo gorzej od fabrycznego systemu w Vectrze.Wiec mysle ze one jednak wcale takie cudowne nie sa i wzmak duzo w tej sytuacji raczej nie zmieni. Tyle odemnie.

Pozatym cos czuje ze powielasz tylko zasłyszane opinie i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...