Skocz do zawartości

Problem z głośnkiem lub wzmakiem


nomos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem kupilem wzmak Mac mpx 2500 oraz głosńik lanzar max 10 i jak podłoncze go pod wzmak na sucho nie w pudle dziwnie mio gra jakos tak zero basu, jak przełącze go na full lub na hpf słysze silnik w głosniku tylko na lpf jest wmiare ale to nie to co powinno czy to ma znaczenie z słabym wzmakiem ? Kablami ? Czy jak wsadze kondek to będzie inaczej ? Lub coś innego ? Prosze o porade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha okej rozumie własnie syganłówki mam w jednej rynięce z zasilającym, kable ekranowane maja byc. Ale wtedy moze zniknąć głos silnika i to dziwne granie tego głośnika ? Czy tylko nie bedzie słychac silnika w głosniku :>

 

Przemieniłem kable sa po drugiej stronie jedne po lewej drugie po prawej i dalej to samo głos silnika słychac w tych dwuch połozeniach a na lpf wogole zero basu tylko jakies takie pierdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale głośnik nie jest nawet nie wsadzony do skrzyni i wogole nie gra nie wiem czy powinien grac co kolwiek basem czy dopiero jak jest w skrzyni ?? Czyli co sygnałowki powinienem wymienic?? Bo przeniesienie ich na druga strone nic nie dało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. oczywiście że dopiero w skrzyni. teraz ma zwarcia akustyczne na niskich częstotliwościach i dlatego masz 0 basu :)

 

[ Dodano: 2009-05-10, 14:30 ]

tak, nie muszą być specjalnie markowe, powinno wystarczyć żeby podwójnie ekranowane były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA no to ja tego nie wiedzialem :) no niestety jestem laikiem dlatego wole sie poradzic czyli nie ma sensu podłonczać go jesli nie jest zamontowany w skrzynce. Okej a co z tymi kabelkami ? Bo dalej mi słychac głos silnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej poszukam, no co do basu zrobilem dzis skrzynie do bagarznika bass jest juz owiele lepszy niz bez skrzyni :-) Tylko jeszcze moje pytanie czy robić w nim br nie wiem dokaldnie ile litrów ma skrzynka nie jest ona kwadratowa. Bass nie jest taki chyba jak powinien być moze zly litraz czy br cos moze poprawić ?? Wracając do kabli boje sie ze kupie kable i okaze sie ze lipa znow bedzie. Prosił bym o pomoc w temacie. Bo juz nie mam pojecia co robic z skrzynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym stinger w wersji ktora Ci zaproponowano to syf i szkoda na niego kasy

 

Ja wiem czy taki syf, poza tym 40zł na sygnałówkę to chyba nie szkoda na żadną.. Miałem i nie było źle, co prawda trochę temu ale do tej ceny kupiłbym jeszcze raz to samo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie musiales walczyc ze "swistami" jakbys musiał to nie wypowiadałbys sie tak pozytywnie o nim... Tyle.

 

Nie miałem bo przerzuciłem kable na drugą stronę, a jak szły z zasilaniem to świst był.. także te kable nie mogą iść jedną wiązką. Żadne filtry nie pomogą przy ,,świstach" jeżeli TEkable idą blisko siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...