Skocz do zawartości

Re-audio srx10d-4 a steg k2.02 czy to zadziała?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam już wzmacniacz steg k2.02 ,brakuje mi suba.Sprzedałem nie dawno rockford fosgate p2d4-12 teraz chciałem spróbować czegoś innego.

Jestem z Gdyni ,jedyny sklep ze sprzetem audio jaki kojarze to w Rumi na Pomorskiej ale zlikwidowany już nie mam gdzie odsłuchać gotowych skrzyń,przynajmiej google nic nie wypluło.

Wiem że Re audio to dobra firma przynajmiej z neta ,chciałem spróbować.

 

Czy mój steg spięty w 8 ohm tak aby wykorzystać dwa kanały zasili takiego suba,czy to bedzie prawidłowo jesli chodzi o ilość watów?

 

Sprawdzałem jl audio który ma nominalnie 300 wat ale wzmacniacz jaki do niego powinien byc to około 160 wat optimum(na stronie jl),więc nie wiem czy re audio przyjmie te 300 wat ze stega.

 

Może ktoś napędzał tego suba i ile wat?

 

Drugie pytanie jak skrzynka?Mam na przodzie  juniora plus morel tempo 6 -kulturalne granie -więc chyba zamknięta. Szybkość i jakość,ale nie chciałbym nic stracić.Muzyka rózna.

 

Sorki jeśli chaotycznie, siedze żłopie browarki i tak sobie myśle... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,wszyscy proponujecie dosyć mocne suby,wiem że mam taki wzmacniacz ,ale chyba troche na wyrost.Jeżdże matrixem (matizem) ,a tam alternator ma 65 amperów.Ja mam jeszcze na przód u dimension i nie wiem skąd sie tam bierze tyle prądu:)że jeszcze mogę odpalić auto ,to cud.Trochę chyba nie przemyślana kombinacja, chyba powinienem mieć coś w klasie D na suba.

Zakupiłem więc jl audio 10w3v3 wersje z jedną cewką i z tego co znalazłem na stronce jl to wzmacniacz około 300 wat ,podłączyłem go pod jede kanał i ma te 300 wat.

 

Napisze małe porównanie może sie komuś przyda ,bo wcześniej miałem rockforda p2d4-12 również w skrzyni zamkniętej.Ma on 400 wat rms ale byl podpięty pod jeden kanał w 2ohm i moje odczucia są takie że rockford potrafił mocniej uderzyć basu było więcej ,a jl audio jest szybszy i myśle że bardziej w strone jakości,lepiej odwzorowany bas.

 

To tylko takie luzne porównanie bo skrzynki różne ,moc i wielkość i wszystko zależy do jakiej muzyki.Pod morel tempo 6 z przodu według mnie jl audio a rockford to mocniejsze granie i przód nie był odpowiedni.

 

Ja jestem zadowolony z wyboru choć kupiłem w ciemno i w cenie 420 zł za używkę więc mogę polecić.W tej cenie dobry sub.

 

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi,mogłem odrazu napisać że to matiz. 600 wat w klasie A które polecacie może kiedyś jak zmienie auto lub altka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...