Skocz do zawartości

Zwrotnice Helix RS6 pod bi-amping


anics77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle to ja wiem. :D

Ale może ktoś już to przerabiał w tych zwrotkach i podpowie gdzie i co dokładnie w niej dłubnąć.

Jutro wrzucę zdjęcie od tyłu, jest parę osób na forum, co budowę zwrotnic mają w małym malcu, może pomogą. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja wiem. :D

Ale może ktoś już to przerabiał w tych zwrotkach i podpowie gdzie i co dokładnie w niej dłubnąć.

Jutro wrzucę zdjęcie od tyłu, jest parę osób na forum, co budowę zwrotnic mają w małym malcu, może pomogą. :rolleyes:

Juz Ci Michal powiedzial co zrobic. Liczysz ze ktos Cie poprowadzi za paluszek I sam zrobisz??

 

Zlec komus taka podzialke bo jak tak chcesz podejsc do sprawy to I wykonanie moze byc fatalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja wiem. :D

Ale może ktoś już to przerabiał w tych zwrotkach i podpowie gdzie i co dokładnie w niej dłubnąć.

Jutro wrzucę zdjęcie od tyłu, jest parę osób na forum, co budowę zwrotnic mają w małym malcu, może pomogą. :rolleyes:

zrób  fotkę góry i dołu i wrzuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretor, tak Cię to boli, że chcę to zrobić w domu za radą kogoś doświadczonego?Ulży Ci jak komuś je wyślę?Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to się nie udzielaj w tym temacie.

Tak mnie boli ze Michal Ci podpowiedzial a ty po twoich postach watpie bys taka latwizne sam zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-14994-0-79357700-1452863235_thumb.png

wprawdzie wszystkich połączeń nie widać dokładnie ale wg mnie będzie tak.


przecinasz ścieżki jak narysowane zieloną kreską.


dotychczasowe wejście zwrotnicy będzie wejściem tylko na woofer 

wejście na tweeter dorabiasz lutując się w okolicy zielonych kropek 

 

tweeter podłączasz pod wyjście (+2dB) żeby sygnał nie szedł przez rezystory bo nie ma takiej potrzeby bo ostatecznie proporcje miedzy głośnością tweeter/woofer będziesz teraz ustawiał na wzmacniaczach.


przed podłączeniem sprawdź jeszcze miernikiem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie boli ze Michal Ci podpowiedzial a ty po twoich postach watpie bys taka latwizne sam zrobil.

Michał podpowiedział, a Ty po co powtarzasz to samo? Jakiś niedowartościowany jesteś.

Wniosłeś coś do tematu? Poza nabiciem sobie postów NIC mądrego nie napisałeś, nie wiesz- to się nie udzielaj, moderatora udajesz? najpierw poczytaj co to znaki interpunkcyjne, weź słownik do ręki, a potem pouczaj, bo teraz to tylko się ośmieszasz.

 

attachicon.gif1.png

wprawdzie wszystkich połączeń nie widać dokładnie ale wg mnie będzie tak.

przecinasz ścieżki jak narysowane zieloną kreską.

dotychczasowe wejście zwrotnicy będzie wejściem tylko na woofer 

wejście na tweeter dorabiasz lutując się w okolicy zielonych kropek 

 

tweeter podłączasz pod wyjście (+2dB) żeby sygnał nie szedł przez rezystory bo nie ma takiej potrzeby bo ostatecznie proporcje miedzy głośnością tweeter/woofer będziesz teraz ustawiał na wzmacniaczach.

przed podłączeniem sprawdź jeszcze miernikiem!!

Dziękuję, o takie coś mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał podpowiedział, a Ty po co powtarzasz to samo? Jakiś niedowartościowany jesteś.

Wniosłeś coś do tematu? Poza nabiciem sobie postów NIC mądrego nie napisałeś, nie wiesz- to się nie udzielaj, moderatora udajesz? najpierw poczytaj co to znaki interpunkcyjne, weź słownik do ręki, a potem pouczaj, bo teraz to tylko się ośmieszasz.

 

Dziękuję, o takie coś mi chodziło.

Chyba sam powinienes poczytac gdzie sie uzywa kropki a gdzie przecinka I pozniej komus cos pisac.

Nie pierwszy twoj raz gdzie wiedza nie grzeszysz.

Tylko sobie plytki nie popal jak bedziesz przerabial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...