Skocz do zawartości

Wzmacniacz oraz subwoofer do 1200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie tak jak mówiłem tak zrobiłem...

 

Zamontowane : Wygłuszenie drzwi , Głośniki DLS R6.2 + tweety

 

Teraz przyszła pora na wymianę radia tu padła decyzja o zmianie na Alpine 9835r

 

Pozostało mi pytanie:

Jaki wzmak do tego będzie dobry , potrzebuję 4 kanałowy pod głośniki które opisałem wyżej (2 kanały) oraz pod suba którego też możecie przy okazji zaproponować 

Kwota na wzmak około 600 zł

Kwota na suba również coś około 600 zł

 

Wszystkie niezbędne kable do podłączenia mam ;)

 

Samochód Honda Civic HB EJ9 (6 GEN) 

 

Od suba oczekuję elastyczności tzn ( słucham głównie rapu , oraz trap/techno/club house) czyli praktycznie raz szybko raz wolno ;)

 

Ktoś usunął temat ? Jak usuwacie , to podajcie przyczynę bo nie wiem co mam zmienić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dołożyć z 140zł i wsiąść DLS RC 6.2 :) u mnie grają Rewelacyjne.Tylko podkreślam że potrzebują Kopa Dobrego Pieca na Woofer (midbass) i dobrze solidnie zrobione Furtki.


No i oczywiście nowe z polską gwarancją dystrybutora .



 
Od suba oczekuję elastyczności tzn ( słucham głównie rapu , oraz trap/techno/club house) czyli praktycznie raz szybko raz wolno ;)
 
Coś z Seri Cerwina Vegi ;> 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dołożyć z 140zł i wsiąść DLS RC 6.2 :) u mnie grają Rewelacyjne.Tylko podkreślam że potrzebują Kopa Dobrego Pieca na Woofer (midbass) i dobrze solidnie zrobione Furtki.

 

No i oczywiście nowe z polską gwarancją dystrybutora .

 

Czy ty czytasz ze zrozumieniem??? Bo chyba nie wiec nie pisz gosciowi o wooferach ktore juz zakupil a nie szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem czytałem , i dowiedziałem się mniej więcej . Ale z wyborem wzmacniacza u mnie jest ciężko nie za bardzo łapię się w Ohm'ah RMS'ie i tak dalej ... Nie chciałbym niczego spalić. Dlatego pytam o opinię doświadczonych wyjadaczy co by polecili ;)

 

Xetec 4g600 - Zagra to ładnie z tymi DLS'ami oraz RE SR 12  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...