Skocz do zawartości

Radio do 700zl


ememensik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a no widzisz, byłem blisko dlatego tym bardziej twierdze ze w cenie do 1k PLN do Clarek jest najlepsza opcja z takich "swieżaków".

 

Znaczy wiesz, ja bym się nie posuwał do stwierdzenia, że najlepsza. Jest jedną z dobrych opcji, ale nie jedyną. Raz, że teraz tylko Chuck Norris znajdzie nowego 788 poniżej 1000 zł, a dwa, że są jeszcze Kenwoody, jest P88, chociażby 9886 z Imprintem (jak ktoś się już upiera na procesor), 9855 i tak dalej. Poza tym - nie każdy chce mieć procesor i nie każdemu jest on potrzeby - a wówczas już w ogóle możliwości staje się dużo. Zatem jednak byłbym zdecydowanie za rozwiązaniem "wybrać parę modeli i dokonać odsłuchu - a dopiero potem kupić to, co się najbardziej spodobało."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie bo jak widze system w ktorym gra 15' w bagaju a z przodu jakies nedzne 13cm. to dochodze do wniosku ze albo wlasciciel nie wie co robi albo kocha bas a muzyka to juz nie koniecznie , druga sprawa kontek do przodu jest ci zupelnmie nie potrzebny. Ten orion pedzony klasa D to tez nie porozumienie a przynajmniej blad.

 

 

Po pierwsze po rozmowie z pewnym uzytkownikiem forum, juz w bagaju nie bedzie grala 15" a 12" (ale tez orion :P ), co do przodu myslalem ze alpiny to dobry wybor, jak widac sie mylilem, ale to jeszcze do poprawki bo w dalszym ciagu zbieram fundusze na sprzet :P Co do napedzania oriona Hifonicsem.... racja nieporozumienie, ale nie znam innego wzmacniacza w takiej cenie, ktory by w pelni napedzil tego orionka. Wiadomo ze chcialo by sie wrzucic HCCA D5000, ale cena jest jak dla mnie wysoka.

Co do kondensatora na przod, racja :P Zobaczymy jak przezyje to moja instalacja elektryczna :P

 

Wracajac do tematu, coraz bardziej jestem przekonany do CDA-9886R, z racji tego ze jak wspominacie ma on juz procesor, a takze ze wzgledow estetycznych, bo do tego tez przywiazuje w mojej instalacji wage. Chociaz jest sporo drozsze to zastanawiam sie :P Poczekam jeszcze troche i moze jednak je kupie, dzieki za liczny odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu, coraz bardziej jestem przekonany do CDA-9886R, z racji tego ze jak wspominacie ma on juz procesor, a takze ze wzgledow estetycznych

 

9886R nie ma procesora. Jest to jednostka Imprint Ready - czyli przygotowana to współpracy z procesorem Imprint PXA-H100. Ale na pokładzie procesora nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...