Skocz do zawartości

Pytanko o wzmaka do 165


DaroE36
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam założone głośniczki Signat L16, drzwi są wygłuszone i są podpięte pod radyjko i jak trochę głośniej podkręcę vol. to zaczynają "harczeć" :) jestem pewien że to przez zniekształcenia no ale cóż.

 

pytanie jest krótkie jakim wzmacniaczem mógłbym je zasilić aby zagrały tak jak trzeba?? no i żeby był nie za drogi :] ewentualnie może ma ktoś coś dobrego do sprzedania w rozsądnych pieniążkach?? to niech pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie jest krótkie jakim wzmacniaczem mógłbym je zasilić aby zagrały tak jak trzeba??

 

Jakiego byś nie podpiął będzie nieporównywalnie lepiej. Wszystko zależy od tego ile masz pieniędzy i jaki profil grania Ci odpowiada, jakiej słuchasz muzyki.

 

jestem pewien że to przez zniekształcenia no ale cóż.

 

Dokładnie, to zniekształcenia, aby je zniwelować możesz powyłanczać wszystkie "ulepszacze" w radu, ale to rozwiązanie raczej chwilowe, bo wzmacniacz, szczególnie w przypadku tych głośników jest obowiązkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa to tak ok 150zł co do muzyki to raczej trance troszke techno i czasem hh ale to mniej :) no niby tak wyłącze ale to i tak nie to samo

 

Póżniej myślę nad subikiem jakimś nie dużym takim żeby tylko uzupełnił bas ale to później jakiś 20cm w obudowie + wzmak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaroE36, za tą kasę szukaj czegoś ze starej dobrej szkoły, tj Alpine 35xx, stare Sony XM. W granicach 150zł idzie kupić dwukanałówkę, która sporo polepszy odbiór muzyki w Twoim samochodzie.

 

Do piecyka dolicz jeszcze ok 80-100zł na kable, oprawki, konektory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaroE36, dokładnie jak piszesz, tylko nie idź w chinole. Lepiej kupić stary, nawet złochany wzmacniacz i się cieszyć jego grą, zamiast cieszyć oko niegrającym badziewiem :) Jak pisałem w tej kasie Alpine, Sony, może jakiś Audisonik SRX się trafi, Philips DAP lub coś tego pokroju

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...