Skocz do zawartości

Pomoc w doborze sprzetu car audio


warszak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam duzy problem. Mam w samochodzie radio panasonic Cq-c1300an w drzwiach przednich glosniki 13 cm Pioneer TS-G1316 na tylnej polce 6x9 Boschmann PR-9448NY a w bagazniku wzmacniacz jbl gto 7001 + Subwoofer JBL 2402BR. I mam problem. Sprzet gra rewelacyjne ale jak dla mnie to juz troche za mocno. Chodzi tez o to ze subwoofer troszke wazy i czasami sie niewygodnie prowadzi samochod. Chcialem zbudowac od nowa caly sprzet car audio, ale pod jakosc dzwieku a nie pod bas. Oczywiscie troszke basu tez nie zaszkodzi. Chcialbym zeby ktos mi doradzil czy nastepujaca konfiguracja bedzie sie dobrze sprawowac: radio KENWOOD KDC-W4044UA, w drzwiach z przodu glosnik 13cm INFINITY REF 5022I lub JBL GTO 528. Z przodu chcialem dorzucic gwizdki INFINITY REF 1021T lub JBL GTO 18T. Na polce tylniej 6x9 INFINITY REF 9623I lub JBL GTO 938. Nie wiem jaka tube dac do bagaznika i jaki wzmacniacz. Moze byc Blaupunkt Velocity Va-475 lub blaupunkt gta 480 lub jakis podobny?? Czy moze byc subwoofer JBL GT5-1204BR lub jakis podobny?? Chodzi o to zeby za mocno nie walilo tylko gralo czysto. Zeby soprany wspolpracowaly z basem. Chcialem wzmacniacz blupunkt 4 kanalowy, poniewaz slyszalem ze sa jeszcze w miare dobre, a mi chodzi o to zeby glosniki z polki podlaczyc tez pod wzmacniacz (oczywiscie suba tez). Czy taka konfiguracja bedzie dobra?? Czy moze zmienic radio, dodac tylko gwizdki i dac troszke mocniejsze glosniki do drzwi a subwoofer zostawic? Za udzielona pomoc z gory wielkie dzieki

 

 

teraz znacznie lepiej... pierwsze i ostatnie słowne ostrzezenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tez o to ze subwoofer troszke wazy i czasami sie niewygodnie prowadzi samochod.

 

Heh nie mogłem wytrzymać :) To co ty tam w bagaju wozisz? Jack hummera?

A jeżeli chcesz iść w jakość to odseparowany zestaw na przód(w wygłuszone drzwi z dystansami pod woofery)

zestawów dużo do wyboru. poszukaj na forum

W bagaju mały sub 10" w closed

Do tego piecyk czterokanałowy i wszystko

A głośniki w półce sobie daruj :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...