Skocz do zawartości

pomoc prosze. Precision Power DCX-1000.4 + Re Audio Se 10


grześ22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. mam prosbe do was czy mogli byście mi pomuc. co mozecie powiedzieć na temat wzmacniacza Precision Power DCX-1000.4 i subie Re Audio Se 10. jestem niebardzo pouczony w tych sprawach i niechce kupowac wczesniej jesli sie niedowiem nic na ten temat. niewiem czy ten wzmacniacz pociagnie mi ten sub i system przedni jesli mozecie sie wypowiedziec to dziekuje bardzo pozdrawiam.

 

Lekka edycja tytulu ktory wczesniej o niczym nie informował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód i suba Ci pociągnie bez problemu,ale lepiej żeby to nie był RE SE ponieważ ten głośnik nie zagra moim zdaniem na "full" swoich możliwości bo dostanie 500rms,głośnik ma jak się nie mylę 600 i wytrzyma dużo więcej.Jak chcesz RE to proponuje SR i jeśli mu dostarczysz te 500 to ładnie zagra,no chyba że za jakimś innym głośnikiem się rozglądniesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Olaf :) Małpujesz moje pomysły :) Wiem że Ci się spodobał mój zakup ale po co zmieniać nick i pisać z innego ?? Masz stega wiesz że steg bardzo fajnie wypada z Dego? Próbowałeś ?? Pewnie nie ...... PowerBassy wymień to fakt. SE nie pójdzie na PPi nie rozkręcisz go tak jak powinien być rozkręcony. Re se -10 jest szybki- to fakt- wiesz skąd wiem - bo słuchałem. Chcesz go zasilić to czego nie poszukasz sobie monoblocka? Czemu chcesz wymieniać PO-650 na morele dotechy ovationy 6 ?? Skąd wiesz że morele to lepsze głośniki? Zacznij słuchać muzyki a nie sprzętu. Wiesz ile jakości psuje format mp3 ? Dużżżżooooo. Na Twoim miejscu ale podkreślam na Twoim to stega dał bym pod dego. Kupił monoblocka który ma min 700 rms i zasiliłbym nim Re Se-10. Jak już naprawdę chcesz to kup tego PPi o daj mu grać ;] Kup jakiegoś SQ suba i będzie cacy. Tylko jedna rada ja nie miałem możliwości słuchania PPi przed kupnem. Ty masz bo do mnie masz 10 min drogi;] hehe "dziecinne podchody"

 

[ Dodano: 2009-04-22, 22:43 ]

P.S jak zobaczę jeszcze temat PPi 1000.4 plusDego SB-10 P MKII to już padnę ze śmiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......a ja dam sobie rękę uciąć że to Ty;p Przyznaj sam ostatnio miałeś w planach zakup właśnie PPi i Re se-10 do tego morele dotechy ovation 6. Mylę się? Poza tym co ma ludzi rozbawiać w moim poście?? hmm?? Czy ja coś źle doradziłem? Ja tu nic zabawnego się nie doczytałem........poza kilkoma ortografami :/

P.S jestem wyluzowany przecież nie wytykam Ci nic. Napisałem dość sensownego posta z tym że snuję swoje prywatne domyślenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woolly24, masz racje, z opini posiadaczy RE wynika ze te suby musza dostac sporo wiecej mocy zeby pokazac co potrafia

 

RE Se wymaga wzmaka okolo 700-800rms

 

seria SE to juz nie sa zwykłe "pompki" i jakosc wzmaka tez sie liczy

 

moja skromna propozycja- zrobic dwa mostki, kupic dwa SR'y i cieszyc sie basem

a ewentualnie pod przod inny wzmak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko i podobnie cenowo to RF P3d210 władować w niego 500 rms z mostka i hula. Jak coś bardziej Soundoffowego to może Focal , Dego , DLS , ? Słucha tylko techno a to muzyka mało wymagająca to dużej różnicy nie odczuje. Do techno właśnie ten RF by się super nadał (szybki z mocnym kopem) Z wyższej półki polecam Dego tego co mam u siebie, zaskoczył mnie przy odsłuchu na wzmaku 150 rms ciekawe jak zagra przy 250 :) Narazie czekam na przesyłkę;p (ile może iść paczka kurierem oO) Chyba nie będę płacił za priorytety....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...