Skocz do zawartości

Sprzęt gwarantujacy dobrą JAKOŚĆ dźwięku


Freedman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świadom, ze podobne tematy pojawiały sie wcześniej. Jednak na żadnym z postów nie ma jednoznacznej odpowiedzi w co warto zainwestować. Warto dodać iż mój budżet nie jest zbyt spory , wiec chodzi o te tansze w granicach do 200zł za głośniki i już więcej na jakiś inny sprzęt typu subwoofer itp. Jestem zielony w tym wiec prosze o podpowiedź. Słucham głównie Hip-Hop czyli zalezy mi na głębokim basie. Głosność nie jest tak ważna, raczej interesuje mnie jakosc dźwięku. BYłbym wdzieczny jakby ktoś mógł zapoproponwać mi co moge nabyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip hop zagra dobrze pod wiekszoscia sprzetu sredniej klasy. To nie jest bardzo wymagający gatunek muzyki. Widze po kwocie na przednie glosniki, ze nie bardzo bedziesz mial w czym wybierac. Pewnie padnie propozycja Helix'ow 62.1 z opinni uzytkownikow najlepszy zestaw jakosc/cena, ale bedziesz musial troche dolozyc.

 

Piszesz, ze budzet nie jest spory. Podaj konkrety, bo dla jedngo nieduzo to bedzie 15tys zl a dla innego 'sporo' mniej. pozdrawiam

 

Dodam jeszcze tylko ze uzyskac jakosc w car audio to najtrudniejsza sprawa. To nie jest tylko kwestia zakupu najmocniejszych klockow jak w db czy spl. Tu liczy sie wiedza i dobór sprzetu, ktory zazwyczaj nie jest oczywisty, ich konfiguracja, sposob instalacji i ustawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jeśli pozwolicie to dopiszę się do tematu, mam takie szybkie pytanie.

nie mam zbytnich wymagań co do jakości audio w samochodzie, głownie dlatego że robię niewielkie przebiegi i nie chcę za bardzo inwestować w CA, więc nie planuję wzmacniacza, skrzyni itp. Caly system chcę oprzeć na radiu i dwoch głośnikach.

Pytanie:

helix db 62.1 kosztują ok 250zl

helix bd 6.1 ok 150.

czy zestaw odseparowany przy braku rozbudowy CA i radiu nie droższym niż 300-350zl jest wart dokładania stu złotych?

 

drzwi będę wygłuszał samemu kilkoma matami app(raczej tylko zamykał komorę)(auto to p206)

 

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zestaw odseparowany przy braku rozbudowy CA i radiu nie droższym niż 300-350zl jest wart dokładania stu złotych?
jesli juz planujesz wygluszenei drzwi to nie chcesz tylko i wylacznie słuchac wiadomosci na tych głosnikach mimo wszystko... Bierz odseparowany i sie nei zastanawiaj, tylko w tej cenei nie warto juz patrzec na helixa... Jeszcze 199zł i przeslylka gratis(kiedys) bylo do zniesienia, a teraz za ta kase lepiej poszukaj sobie el.compów w uzywce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...