Skocz do zawartości

wf r6a + gwizdki vw


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Co myślicie o połączeniu wofera z r6a wraz z oryginalnym gwizdkami z Bory( Philips 4ohm)?
Podpiąłem to pod zwrotnice z zestawu r6a, czy nic im nie zaszkodzi. 
Nie mam możliwości wsadzenia gwizdków t25, ponieważ muszę zachować jak najbardziej oryginalny wygląd wnętrza samochodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ma konda ;) 
Dziękuję bardzo za odp, dopiero zaczynam z ca więc wolę się zapytać.


Pytanko. Nie czuję wielkiej różnicy, między ori zestawem a teraz r6a pod wzmakiem, gain myślę, że ustawiony poprawnie. Wszystkie otwory w drzwiach pozaślepiane. Ciśnienie robi się spore, lecz drzwi nie wygluszone. Z tego co wiem, powinny banglać trochę mocniej, myślicie, że po wygluszeniu poprawi się ich gra?:)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić za grosze trojkaciki i w razie czego później zmienić na oryginały ;) chyba że auto ma cały czas wyglądać fabrycznie.

 

Jak wygląda sprawa z dystansem? Ja osobiście przekonałem się o tym jaka jest różnica w porządnie zamontowanym (na beton) WF a takim tylko jako tako przykreconym. Nie dmucha Ci bokiem w miejscu montażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam prawdopodobnie jest taki sam zestaw jak w leonie. Czyli w ori miejsca wchodzi mission ;)
Wiem z doświadczenia - wiem, chmm..jowe doświadczenia :D

 

Jeśli lusterka masz elektryczne to jeszcze tam można coś zabudować, żeby nie było zbyt widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans skręcony śrubami, i zasilikonowany dodatkowo dla uszczelnienia, jedynie gdzie były przedmuchy, to w miejscach na śruby od rączki, ale rączka przykręcona, więc i dziury zatkane ;) 
A może ktoś z was przerabiał trójkąciki ori tak, żeby zmieścił się gwizdek tej wielkości? 

 

 

Edit. W drzwiach strasznie hałasuje mechanizm podnoszenia drzwi, myślicie że po wygłuszeniu przestanie wpadać w takie wibracje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...