Skocz do zawartości

Cięcie laserem


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu ktoś co by mi wyciął 2 elementy w sklejce/mdf  ale laserem ew frezem ale maszynowo nie ręczną frezarką ?

 

jeden 305*70mm sklejka 10mm - zwykły prostokąt

 

drugi wg rysunku i delikatnie zaokrąglone narożniki wewnętrzne - na panel - sklejka/mdf   22mm

post-3212-0-21762400-1438192417_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no materiał, i ja to załatwię przycięcie laserem.

Generalnie jak chcesz, ciąć to laserem to poszukaj w Poznaniu gdzie robia wykrojniki introligatorskie. Tam wypalają sklejki 15-18mm laserem. W poznaniu napewno robia to wykrojniki polskie na jeleniogórskiej. Ale poradziłbym poszukac małego wykrojnikarza, zadzwonic i zagadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że tego nie zrobiłem i pytałbym o pomoc ludzi z całej Polski ?  (nawet znalazłem ale nie chce ciąć w mdf/sklejka tylko w plexi)

 

Problem w tym, że warsztat ma ustawioną robotę i taka duperela jaką ja mam tylko ich denerwuje, a nie mogę trafić na jakąś małą manufakturę co by mi to po godzinach zrobiła.

 

Pytam na forum, (niestety wykasowałem PW z kilkoma osobami co to robią) bo czasem ktoś ma leżacy kawałek materiału i może dociąć , pomagająć zarazem i zarabiając jakaś tam kwotę.

 

Zamiast 22mm może też być 2x 12mm - ja sobię to skleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary są w pierwszym poście.

 

Zaokraglenie to dosłownie zaoblenie narożników wewnętrznych po 2mm od końca - nie mogę tego w cadzie wyrysować, coś mi nie wychodzi, ale jak będzie prosto też się nic nie stanie.


Pod panel radia 1 din - wiec jak masz dowolne radio to będziesz widział o jakie zaokrąglenie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary są w pierwszym poście.

 

Zaokraglenie to dosłownie zaoblenie narożników wewnętrznych po 2mm od końca - nie mogę tego w cadzie wyrysować, coś mi nie wychodzi, ale jak będzie prosto też się nic nie stanie.

Pod panel radia 1 din - wiec jak masz dowolne radio to będziesz widział o jakie zaokrąglenie chodzi

ok dowiem sie jakie sa dostępne sklejki i cos sobie wybierzesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...