Skocz do zawartości

KENWOOD XXV-01D 25-th, czy ktoś zna ten sprzęt


dzidzi_2006
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Trafia mi się KENWOOD XXV-01D 25-th za nieduże pieniądze, czy ktoś z forum zna to radyjko.

Chodzi mi o to czy ten sprzęcik jest dobrej klasy i czy można uzyskać z niego dobry dźwięk, porównywalny do wyższej klasy ALPINE czy PIONEER.

Ten model wyprodukowano na 25-cio lecie firmy Kenwwod, to już chyba coś znaczy.

Tyle zdołałem znaleźć na polskich stronach internetowych.

 

Nigdy nie posiadałem radia tej firmy dlatego proszę o pomoc ludzi którzy mieli z tą firmą do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tyle osobiscie nie mialem jego w reku ale znam pare osob, ktore daloby sie za ten sprzet pokroic :P takze jak masz okazje to bierz a Ja nie to daj mi namiar :P

Z tego co sie dowiedzialem to w momencie sprzedazy (na premierze) w PL radio podobno kosztowalo ok 10k PLN. W srodku 0 kompromisow.

 

Ja bym bral je bez 2 zdan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi.

Jak tylko uda mi się wynegocjować cenę z kolegą to je wezmę.

Tylko widzę, że on widzi, że mi na tym radiu zależy i może nie być to już taką okazją.

 

Szukałem DEX-P99R ale same paździochy są u nas w Polsce, więc ten Kenwood będzie chyba jego zastępstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi.

Jak tylko uda mi się wynegocjować cenę z kolegą to je wezmę.

Tylko widzę, że on widzi, że mi na tym radiu zależy i może nie być to już taką okazją.

 

Szukałem DEX-P99R ale same paździochy są u nas w Polsce, więc ten Kenwood będzie chyba jego zastępstwem.

 

ten kenwood to tak z "deka" lepszy od tego dex'a. Raczej dex moglby byc zastepstwem xxv-01d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kenwood to tak z "deka" lepszy od tego dex'a. Raczej dex moglby byc zastepstwem xxv-01d

Nie twierdze że nie, ale z takimi radykalnymi opiniami wstrzymałbym się do odsłuchu obu tych radyjek i z tymi 10k zł to trochę przesadziłeś mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kenwood to tak z "deka" lepszy od tego dex'a. Raczej dex moglby byc zastepstwem xxv-01d

Nie twierdze że nie, ale z takimi radykalnymi opiniami wstrzymałbym się do odsłuchu obu tych radyjek i z tymi 10k zł to trochę przesadziłeś mi się wydaje.

 

mozliwe, ja tej ceny nie widziałem bo wtedy kiedy byl normalnie w sprzedazy CA wogle mnie nie interesowało. Ale uwierzyłem na slowo osobom, ktore od dawna w tym siedza i wola zdecydowanie brzmienie kenwooda w stosunku do alpine'a/clariona czy pioneer'a. Poza tym jaki mieliby interes w tym zeby mnie oszukiwac. Jak tego radia juz nigdzie nie ma/ chyba ze dawno zapomniane uzywki.

 

Ale tak jak napisałem to jest tylko opinia zaszłyszana skads. Nie moja osobista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem xxv, świetne radio gdyby nie to ze potrzebowałem więcej ustawień filtrów Gralo by do tej pory.

Jak było dostępne kosztowało 8k zł

 

Btw

to moje Clio i dopóki gralo na xxv wygrywało po zmianie przed samym finałem na hx d2 przegrałem heheheh

wiec tylko vice mistrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio gra już w moim aucie, specjalnie po nie jeździłem dzisiaj aż do Łomży.Mogę tylko powiedzieć, że naprawdę warto było. Miałem Pioneera DEX-P99R przez tydzień czasu i zwróciłem je sprzedającemu bo po 10-ciu godzinach grania wyświetlacz padł, przestał świecić a radio normalnie grało.

Tak w szybkim odsłuchu, to ten XXV-01D 25th Anniversary niczym nie ustępuje DEX-owi P99R.

A jeszcze nie doszedłem do wszystkich ustawień.

Z KENWOODEM współpracują, HERTZ HSK165 i Intertechnik MDS10, zestaw gra rewelacyjnie.

 

Za radio zapłaciłem 8 stówek, proszę zobaczyć link do aukcji. Cena chyba nie była zbyt wygórowana??.

Myślę, że ten Kenwood pogra u mnie troszkę dłużej niż poprzednie sprzęty.

 

 

To ta aukcja, czasem warto poobserwować co ludzie wystawiają!!.

http://www.allegro.pl/item610206904_kenwoo...nniversary.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

ale dla mnie jakas podejrzana jest tak aukcja. Nie chce dorabiac teorii spisku do tego ale w powodzie sprzedazy gosc napisał ze sprzedaje bo jest to dla niego zbyt wysoki i zaawansowany model.

 

Natomiast pozniej napisał ze zamieni na rowniez wysoki model Pioneer'a badz Alpine'y.

 

Moim zdaniem jedno wyklucza drugie i kupy sie nie trzyma.

cos z tym radiem musi byc nie tak, jego powod malo mnie przekonuje, mogl wogle o tym nie wspominac jak pozniej pisze ze szuka tez wysoki model. Sam sie pograza.

 

taka mała dygresja ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo jak bylo przeszedlem do dbl teraz hehehhe

 

 

btw

tak cala instalke kladl P. Kilian i naprawde polecam na ME sedzia stwierdzil ze spokojnie moglem pod wzgledem instalacji startowac klase wyzej.

 

sprzet zawsze dobieram i ustawiam sam i w 90% Pawlowi sie nigdy nie podoba co przywiozlem ale montuje to 1 klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą aukcję jak tylko ją wystawił. Nie ma co sobie robić apetytu i się zbyt wcześnie oblizywać. :)

 

Gościu chce zamienić tego Kenwooda na inny model Pioneera lub Alpine za ponad 4 Koła PLN.

Do końca aukcji jeszcze 8-siem dni, no i cena minimalna ustawiona pewnie na DWUJASIA!!! :]:)

 

disaster3 masz rację, klient kombinuje jak koń pod górę. Pisze, że ten model jest dla niego zbyt wysoki,

a później dodaje, że chce zamienić na bardzo rozbudowaną multimedialną jednostkę model 2 DIN.

Na pewno ta cena nie będzie ceną końcową.

 

Ja jestem bardzo zadowolony ze swojego zakupu XXV-01D 25th. Ostatnie moje radia, które posiadałem w okresie ostatnich dwuch lat to Alpine CDA-9855R, Pioneer DEH-P88RS, Pioneer DEH-P9400MP i Alpine CDA-9815RB.

I z całą pewnością mogę powiedzieć, że ten Kenwood zachowuje się najprzyzwoiciej z tych wyżej wymienionych.

A jeden z tych czterech modeli co podałem to w ogóle była tragedia, wielka porażka w odtwarzaniu.

Nie będę mówił który, bo nie chcę robić żadnej antyreklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony ze swojego zakupu XXV-01D 25th. Ostatnie moje radia, które posiadałem w okresie ostatnich dwuch lat to Alpine CDA-9855R, Pioneer DEH-P88RS, Pioneer DEH-P9400MP i Alpine CDA-9815RB.

I z całą pewnością mogę powiedzieć, że ten Kenwood zachowuje się najprzyzwoiciej z tych wyżej wymienionych.

A jeden z tych czterech modeli co podałem to w ogóle była tragedia, wielka porażka w odtwarzaniu.

Nie będę mówił który, bo nie chcę robić żadnej antyreklamy.

 

to napisz mi na prive'a :) . Bo biore pod uwage 3 z tych co podałes bardziej lub mniej wiec nie chce sie naciac na mine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...