Skocz do zawartości

NOWE nie oryginalne radio MB a system BOSE


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.

 

Posiadam Mercedesa W210 w COMBI z systemem BOSE na pokładzie.

Chcę na dniach wymienić radio gdyż jest tam niezbyt schludny kaseciak BEKERA.

 

Mój planowany budżet do 600-800zł.

 

Czy radio ALPINE, JVC lub inne wydobędzie z BOSE to co w nim drzemie czy zaniży nieco jakość dźwięku ?

Zależy mi na tym by czytało wszystkie nagrywane płyty oraz MP3 dlatego średnio uśmiecha mi się zakup innego radia MB.

W bagażniku jest zamontowany również wzmacniacz czy wtedy takie radio będę mógł do niego podłączyć ?

 

Proszę o radę oraz propozycję sprzętu który ogarnie BOSE :)

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ostatnio właśnie taki przykład montażu nieoryginalnego i to w dodatku nowego budżetowego radia. Ogólnie ten system gra badziewnie (audi s8 D2). Na oryginalnym radiu była ładniejsza barwa w porównaniu do nowego Pioneera który kosztował 500zł. Dodatkowo oprócz tego, że teraz brakuje średnich tonów, na dolnym paśmie buuuuczy a góra zrobiła się całkiem szorstka i szumiąca, są jeszcze piski i zakłócenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam włożyć jakieś używane radio(w kwocie o jakiej pisałeś), raczej niewiele pomoże to w jakości dźwięku, ale z pewnością go nie pogorszy. Nawet i w mniejszej sumie pieniędzy znajdziesz radio z mp3 i barwą dźwięku nie odstającą od beckera. Podobno do uruchomienia systemu Bose na nieoryginalnym radiu potrzebna jest jakaś ''kostka'', ale nie wiem dokładnie o co chodzi, nie zagłębiałem się w ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...