Skocz do zawartości

co naprzód do 550zl???


Manfredo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje jakieś głośniki, które zagrają głośno i z jak największym basem:) chwilowo mam JBL gto 6507c i muszę powiedzieć, że z tych głośników nie wydobywa się żaden bas, kick nic:) wysokotonówki są w miarę ładne, lecz jak dla mnie za bardzo metaliczny dźwięk maja, bardziej chciałbym coś podobnego do tonsil. Wzmacniacz jaki posiadam to JBL GTO 75.4, czasami się mówi, że 16.5 cm grają jakby była skrzynia w bagażniku:)więc ja bym chciał coś takiego właśnie heheheehhe pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami się mówi, że 16.5 cm grają jakby była skrzynia w bagażniku:)więc ja bym chciał coś takiego właśnie heheheehhe pozdrawiam
a ja mysle ze masz albo nie wygluszone drzwi albo przeciwfaze, bo nie ma mozliwosci zeby nawet te jbl'e nie dawaly kicka czy odrobiny odczówalnego kopa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm raczej coś z nowego, chyba że trafi się coś używanego w super stanie:)

 

[ Dodano: 2009-04-12, 12:30 ]

no nie mam wygłuszonych:) ale to dlatego,że miałem jeździć już innym samochodem, więc nie opłacało mi się wytłumiać drzwi:) to wytłumienie wpływa, aż tak bardzo na bass? przecież teraz jakieś piernięcie powinno być:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne :P Ja na początku tez miałem JBL-a odseparowanego w niewygłuszonych :P szału nie było.Jak wygłuszyłem było sporo lepiej ale nadal kupa (oczywiście porównuje do tego co teraz mam to dopóki miałem JBL-e to one były dla mnie "haj endem" :P ) a w niewygłuszonych to nawet dłosniki za 2k nie będą dobrze grały....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sa w przeciwfazie jedna

Łatwo to sprawdzić, wystarczy balansem skręcić w jedną ze stron :P

Wg mnie nawet bez wygłuszenia, głośniki powinny kopać, warunkiem jest to, że muszą one promieniować w drzwi. Kumpel w passacie b4 nie wyciął otworu za głośnikiem w tej piance, jak montował kicx'y i na chwilę obecną ma mniej basu niż na serii. U mnie na zwykłym kenwoodzie kdc-W3037, woofery Calcell MxM62 zagrały basem. Myślę, że tu powinno być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś z malucha puszczał muzykę hehehehhe

Oj byś się zdziwił jak grało w niektórych maluchach :P

A co do wygłuszenia to bardzo poprawia bas w drzwiach. W podanej cenie polecam HERTZ HSK (no 50zł więcej). Głośniki godne uwagi. Grają bardzo dynamicznie i lubią dużo watów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania zestaw Phase Evolution CFS 165.25 bardzo dobrym stanie. Jak chcesz to możemy dogadać się na PW.

 

Co do samych głośników to chyba tej klasy nie trzeba przedstawiać :zly:

 

[ Komentarz dodany przez: greg-si: 2009-04-12, 18:37 ]

Złamanie 13 punktu regulaminu forum

Pozdrawiam Greg-si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porzadnie kopnie tylko musisz je dobrze zasilic
Tak ogólnie, to większość głośników w tej klasie potrafi kopnąć w dobrej aplikacji i dobrze zasilonych. Manfredo, jak będziesz chciał posłuchać sobie dego u mnie czy DLS'y u zola, zawsze można się jakoś ustawić, problemów raczej by nie było.
będzie mocno, głośno i z basem
Wiec może jednak DLS'y :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...